+22 813 88 68
Quest. Twoja droga do sukcesu.

Quest. Twoja droga do sukcesu.

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

Słowo quest oznacza w języku angielskim poszukiwanie, wyprawę odkrywczą. Wojciech Eichelberger, Pierre Forthomme, François Nail - Autorzy tej książki proponują czytelnikowi wyprawę w poszukiwaniu samego siebie, swych prawdziwych marzeń, prawdziwych, godnych najwyższego wysiłku celów - i środków do ich urzeczywistnienia. Nie jest to kolejny popularny poradnik psychologiczny, zawierający instrukcję w dziesięciu punktach, której ścisłe przestrzeganie zapewni sukces zawodowy i życiową pomyślność. Ta książka jest raczej jak mądry przewodnik,...
24.90zł 22.49zł
   Pin it

Słowo quest oznacza w języku angielskim poszukiwanie, wyprawę odkrywczą. Wojciech Eichelberger, Pierre Forthomme, François Nail - Autorzy tej książki proponują czytelnikowi wyprawę w poszukiwaniu samego siebie, swych prawdziwych marzeń, prawdziwych, godnych najwyższego wysiłku celów - i środków do ich urzeczywistnienia.
Nie jest to kolejny popularny poradnik psychologiczny, zawierający instrukcję w dziesięciu punktach, której ścisłe przestrzeganie zapewni sukces zawodowy i życiową pomyślność. Ta książka jest raczej jak mądry przewodnik, który wskazuje swym podopiecznym kierunek, uczy ich stawiania właściwych pytań i rozpoznawania rzeczywistych problemów, ale pozostawia im dość przestrzeni na samodzielne poszukiwania, wybory, także na błędy, które nie oznaczają klęski, lecz okazję do dalszego rozwoju.
Okraszona intrygującymi historiami życiowymi oraz anegdotami i przypowieściami zaczerpniętymi z różnych kultur duchowych, książka nie podsuwa gotowych recept, ale zmusza każdego do zastanowienia się nad sobą i swoim życiem.

autorWojciech Eichelberger, Pierre Forthomme, François Nail
rok wydaniaWarszwa 2008, wyd. 2
liczba stron144
wymiary16 x 21 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-082-6