+22 813 88 68
Zaufaj ciału. Ćwiczenia które uwalniają traumę, stres i emocje

Zaufaj ciału. Ćwiczenia które uwalniają traumę, stres i emocje

Wydawnictwo: Centrum Pracy z Ciałem

Dostępność: W magazynie

Ćwiczenia fizyczne (TRE) wywołują psychogenne drżenia ciała, o silnie terapeutycznych właściwościach.  Są one tak zaprojektowane, aby ciało mogło uruchomić  biologicznie zakodowany w  nim  naturalny proces leczenia. Jest to  metoda redukcji stresu, uwalniania  napięć oraz uzdrawiania, która ma swe korzenie w Analizie Bioenergetycznej dr Alexandra Lowena.  Opracowane zostały na podstawie wieloletniego doświadczenia pracy z traumą przez psychoterapeutę bioenergetycznego Davida Bercelego., w taki sposób aby rozluźnić głębokie...
33.00zł 29.99zł
   Pin it

Ćwiczenia fizyczne (TRE) wywołują psychogenne drżenia ciała, o silnie terapeutycznych właściwościach.  Są one tak zaprojektowane, aby ciało mogło uruchomić  biologicznie zakodowany w  nim  naturalny proces leczenia. Jest to  metoda redukcji stresu, uwalniania  napięć oraz uzdrawiania, która ma swe korzenie w Analizie Bioenergetycznej dr Alexandra Lowena.  Opracowane zostały na podstawie wieloletniego doświadczenia pracy z traumą przez psychoterapeutę bioenergetycznego Davida Bercelego., w taki sposób aby rozluźnić głębokie napięcia mięśniowe powstałe w ciele podczas urazów psychicznych. 

Mogą być stosowane przez osoby doświadczające bolesnych i szkodliwych dla zdrowia  skutków  codziennego stresu, jak i   ciężkich traumatycznych urazów. Ćwiczenia TRE są sposobem na samopomoc w przypadku tych, którzy nie mają dostępu do terapii lub innych form pomocy. Ponadto dla wielu osób  nie potrzebujących terapii  jest to użyteczny sposób na  samodzielną regulację  poziomu  stresu związanego z codziennymi doświadczeniami. Ćwiczenia te mogą uwalniać silne emocje i chroniczne napięcia ciała, dlatego też  zaleca się, aby  osoby, które przeżyły poważną traumę, wykonywały je przy pomocy i wsparciu specjalisty przy  doświadczaniu tych trudnych uczuć. 

Korzyści stosowania Ćwiczeń (TRE)

  • Łatwość nauki:Tych ćwiczeń można się łatwo nauczyć i w wielu przypadkach ich skuteczność jest natychmiastowa.
  • Naturalny środek zaradczy:W pewnych okolicznościach z tych ćwiczeń  można korzystać jak z naturalnego środka zapobiegającego lub minimalizującego symptomy PTSD, redukującego skutki urazów psychicznych, które wystąpią w przyszłości.
  • Samodzielne stosowanie i diagnoza: Można ich używać do samodzielnego diagnozowania rodzaju i stopnia napięć powstałych przez traumatyczne epizody.
  • Codzienna gimnastyka: Można je włączać do codziennego zestawu ćwiczeń i używać ich do leczenia oraz zapobiegania stanom chorobowym.
  •  Szybkie przywrócenie zdolności leczenia: Pomagają szybciej odtworzyć w ciele poczucie bezpieczeństwa, ułatwiając szybszy i bardziej zintegrowany proces zdrowienia.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorDavid Berceli
rok wydaniaKoszalin 2011
liczba stron108
wymiary14,8 × 21 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-930534-2-1

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: