+22 813 88 68
Jedna Dharma

Jedna Dharma

Wydawnictwo: Rebis

Dostępność: W magazynie

W JEDNEJ DHARMIE znany amerykański nauczyciel buddyzmu przedstawia najważniejsze nauki i praktyki, które przeniknęły ze Wschodu do zachodniego buddyzmu. Prostym, osobistym językiem omawia to, co najbardziej liczy się dla ludzi Zachodu. Przez cały czas lektury mamy jednak wrażenie, a w końcu i pewność, że wszelkie ważkie sprawy, jakie omawia, wspólne są dla wszystkich nauk buddyjskich. A o wiarygodności stwierdzeń Goldsteina świadczą liczne przykłady, jakie zaczerpnął ze swojego, czasami bardzo osobistego doświadczenia. Joseph Goldstein studiował i...
27.00zł 25.20zł
   Pin it

W JEDNEJ DHARMIE znany amerykański nauczyciel buddyzmu przedstawia najważniejsze nauki i praktyki, które przeniknęły ze Wschodu do zachodniego buddyzmu. Prostym, osobistym językiem omawia to, co najbardziej liczy się dla ludzi Zachodu. Przez cały czas lektury mamy jednak wrażenie, a w końcu i pewność, że wszelkie ważkie sprawy, jakie omawia, wspólne są dla wszystkich nauk buddyjskich. A o wiarygodności stwierdzeń Goldsteina świadczą liczne przykłady, jakie zaczerpnął ze swojego, czasami bardzo osobistego doświadczenia.

Joseph Goldstein studiował i praktykował medytację od 1967 roku pod duchowym przewodnictwem nauczycieli z Indii, Birmy i Tybetu. Jest współzałożycielem Towarzystwa Medytacji Wglądu w Barre w stanie Massachusetts w USA. Od lat jeździ po całym świecie z wykładami i warsztatami związanymi z medytacją. Jest autorem książek Doświadczenie wglądu i Medytacja wglądu.

autorJoseph Goldstein
rok wydania2003
liczba stron220
wymiary12.0x19.0cm
oprawamiękka
ISBN83-7301-372-5
tłumaczAnna Zdziemborska
tytuł oryginałuOne Dharma

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: