+22 813 88 68
Globalny coaching

Globalny coaching

Wydawnictwo: New Dawn

Dostępność: W magazynie

Trwała zmiana wymaga całościowego, zintegrowanego podejścia coachingowego. Mistrzowski poziom cóachingu nigdy nie był tak potrzebny w globalnej gospodarce i połączonym świecie, w którym żyjemy. Globalny coaching inspiruje coachów i menedżerów do osiągnięcia znaczących i długotrwałych rezultatów poprzez zintegrowane podejście, łączące strategie coachingowe sześciu perspektyw - fizycznej, menedżerskiej, psychologicznej, kulturowej, politycznej i duchowej. Prowokacyjna, ekscytująca, i mądra książka! Dzieło Rosinskiego zawiera...
52.00zł 46.99zł
   Pin it

Trwała zmiana wymaga całościowego, zintegrowanego podejścia coachingowego.
Mistrzowski poziom cóachingu nigdy nie był tak potrzebny w globalnej gospodarce i połączonym świecie, w którym żyjemy. Globalny coaching inspiruje coachów i menedżerów do osiągnięcia znaczących i długotrwałych rezultatów poprzez zintegrowane podejście, łączące strategie coachingowe sześciu perspektyw - fizycznej, menedżerskiej, psychologicznej, kulturowej, politycznej i duchowej.
Prowokacyjna, ekscytująca, i mądra książka! Dzieło Rosinskiego zawiera przegląd materiału, od psychologii do medycyny, od ekonomii do fizyki, od filozofii do mistycyzmu - i wzywa nas, byśmy otworzyli się na nowe sposoby myślenia. Autor prezentując dobrze opisane przykłady cóachingu biznesowego wskazuje, jak obejmowanie wielu perspektyw wzbogaca jakość naszego cóachingu i umożliwia naszym klientom zwiększenie swojej skuteczności.

Philippe Rosinski jest światowym autorytetem w dziedzinie coachingu. Jest pionierem globalnego podejścia do coachingu, który wykorzystuje wiele perspektyw dla większej kreatywności, wpływu i znaczenia.

 

Mieszka z rodziną niedaleko Brukseli.

 

    ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorPhilippe Rosinski
rok wydaniaWarszawa 2011
liczba stron274
wymiary16.5 x 23.5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-932452-0-8

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: