+22 813 88 68
Tańce integracyjne (film DVD + muzyka CD)

Tańce integracyjne (film DVD + muzyka CD)

Wydawnictwo: Kined

Dostępność: W magazynie

Prezentacja 23 tańców współczesnych oraz inspirowanych kulturą różnych narodów w prostych układach choreograficznych. Polska wersja filmu z Ośrodka ChoRa (Szwajcaria). Tańce w kręgu i w grupie łączą ludzi w każdym wieku. Wyzwalają witalność, umożliwiają doświadczenie wspólnoty, które zachwyca, nasyca radością i pozostawia wspomnienia. Proponowane tańce nadają się idealnie do pracy z dziećmi, młodzieżą i wszystkimi, którzy pragną zaznać przyjemności spotkania w małych i dużych kręgach. Za zaproszenie do...
55.00zł 50.00zł
   Pin it
Prezentacja 23 tańców współczesnych oraz inspirowanych kulturą różnych narodów w prostych układach choreograficznych. Polska wersja filmu z Ośrodka ChoRa (Szwajcaria).


Tańce w kręgu i w grupie łączą ludzi w każdym wieku. Wyzwalają witalność, umożliwiają doświadczenie wspólnoty, które zachwyca, nasyca radością i pozostawia wspomnienia. Proponowane tańce nadają się idealnie do pracy z dziećmi, młodzieżą i wszystkimi, którzy pragną zaznać przyjemności spotkania w małych i dużych kręgach. Za zaproszenie do wspólnej zabawy dziękujemy Szkole Tańca ChoRa z Bischofszell (Szwajcaria).

Komplet składa się z 2 części:
1. film instruktażowo-metodyczny, DVD (80 min.)
2. CD z muzyką do tańców

autorJoanna Zwoleńska
rok wydaniaWarszawa 2005
liczba stronDVD + CD
ISBN83-915766-8-X