+22 813 88 68
Nasze rodzinne dobre obyczaje. O pozytywnych nawykach, rytuałach

Nasze rodzinne dobre obyczaje. O pozytywnych nawykach, rytuałach

Wydawnictwo: Inst. Psychologii Zdrowia

Dostępność: W magazynie

Bardzo ważną rolę w takich zmianach, których sami członkowie rodziny są autorami, odgrywa wprowadzanie do życia rodzinnego trwałych wzorców, które możemy nazwać zwyczajami czy rytuałami rodzinnymi, a które z czasem mogą przekształcić się w tradycje rodzinne. W rodzinach, w których jest więcej pozytywnych rytuałów i tradycji, jest też więcej szczęścia i bliskości, są one również bardziej odporne na kryzysy wewnętrzne i wszelkiego rodzaju zakłócenia z zewnątrz - nawet tak masywne, jak bezrobocie, ciężka choroba...
13.00zł 11.80zł
   Pin it

Bardzo ważną rolę w takich zmianach, których sami członkowie rodziny są autorami, odgrywa wprowadzanie do życia rodzinnego trwałych wzorców, które możemy nazwać zwyczajami czy rytuałami rodzinnymi, a które z czasem mogą przekształcić się w tradycje rodzinne.
W rodzinach, w których jest więcej pozytywnych rytuałów i tradycji, jest też więcej szczęścia i bliskości, są one również bardziej odporne na kryzysy wewnętrzne i wszelkiego rodzaju zakłócenia z zewnątrz - nawet tak masywne, jak bezrobocie, ciężka choroba czy nawet wojna.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorAnna Dodziuk
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron50
wymiary13,0 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-60747-54-4

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: