+22 813 88 68
W natarciu na niewypowiadalne

W natarciu na niewypowiadalne

Wydawnictwo: Homini

Dostępność: W magazynie

"Cóż, "W natarciu", już dojrzałaś. Czas, abyś wyszła na spotkanie innym ludziom, tak jak to uczyniły inne książki. Muszę stwierdzić, że okazałaś się odrobinę niezwykła. Muszę przyznać, że byłbym rozczarowany, gdyby nikt nie zrozumiał twego przesłania. Bo przecież masz przesłanie i muszę stwierdzić, że osobiście dosyć mi się ono podoba. Czuję, że choć zdecydowanie jesteś rozwichrzona, to dzięki intuicji udało ci się trafić w sedno kilku zagadnień, które nie zostały uchwycone w innych książkach. Zauważ, że nie wypieram...
24.00zł 22.49zł
   Pin it

"Cóż, "W natarciu", już dojrzałaś. Czas, abyś wyszła na spotkanie innym ludziom, tak jak to uczyniły inne książki.
Muszę stwierdzić, że okazałaś się odrobinę niezwykła.
Muszę przyznać, że byłbym rozczarowany, gdyby nikt nie zrozumiał twego przesłania. Bo przecież masz przesłanie i muszę stwierdzić, że osobiście dosyć mi się ono podoba. Czuję, że choć zdecydowanie jesteś rozwichrzona, to dzięki intuicji udało ci się trafić w sedno kilku zagadnień, które nie zostały uchwycone w innych książkach.
Zauważ, że nie wypieram się innych ksiażek. Kocham was wszystkie. Myślę jednak, "W natarciu", że w jakiś sposób ciebie kocham bardziej niż resztę".

autorThomas Merton
rok wydaniaKraków 2004
liczba stron191
wymiary13 x 20 cm
oprawamiękka
ISBN83-89598-29-9
tłumaczEwa Elżbieta Nowakowska

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: