+22 813 88 68
Drogi chrześcijaństwa

Drogi chrześcijaństwa

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

Na książkę składa się jedenaście wykładów wygłoszonych przez wybitnych przedstawicieli różnych kościołów chrześcijańskich w ramach serii spotkań zorganizowanych przez redakcje "Jednoty" i "Więzi". Autorzy zostali poproszeni o przedstawienie tych elementów doktryny swoich kościołów, które są dla nich osobiście ważne. Dzięki temu książka, z jednej strony zawiera prezentację najważniejszych elementów nauczania kościołów: katolickiego, prawosławnego, luterańskiego oraz reformowanego, z...
24.90zł 18.67zł
   Pin it

Na książkę składa się jedenaście wykładów wygłoszonych przez wybitnych przedstawicieli różnych kościołów chrześcijańskich w ramach serii spotkań zorganizowanych przez redakcje "Jednoty" i "Więzi".
Autorzy zostali poproszeni o przedstawienie tych elementów doktryny swoich kościołów, które są dla nich osobiście ważne. Dzięki temu książka, z jednej strony zawiera prezentację najważniejszych elementów nauczania kościołów: katolickiego, prawosławnego, luterańskiego oraz reformowanego, z drugiej jest zapisem osobistych refleksji i poszukiwań religijnych ludzi wyrosłych w różnych środowiskach religijnych. Istotnym dopełnieniem książki są teksty agnostyków, Andrzeja Osęki i prof. Jacka Hołówki, którzy prezentują niepokonalne, z ich punktu widzenia, ograniczenia postawy religijnej.

autorWacław Hryniewicz, Zbigniew Nosowski, Jerzy Sosnowski, Jan M. Be
rok wydaniaWarszawa 2008
liczba stron184
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-028-4

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: