+22 813 88 68
O pracy ze śniącym ciałem

O pracy ze śniącym ciałem

Wydawnictwo: Tu

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Po raz pierwszy książka ta została wydana kilkanaście lat temu przez wydawnictwo Pusty Obłok. Była to pierwsza pozycja Mindella wydana w Polsce. Może zainteresować zarówno laików, jak i praktykujących lekarzy oraz psychologów. Jest to książka o odnajdywaniu znaczenia ukrytego za fizycznymi chorobami i dolegliwościami. Arnold Mindell przedstawia praktykę i teorię stosowanej przez siebie terapii. Pokazuje, jak pracować z chorymi fizycznie, z umierającymi, którzy przechodzą kryzysy w kontaktach międzyludzkich, z ludźmi psychotycznymi,...
30.00zł 26.99zł
   Pin it

Po raz pierwszy książka ta została wydana kilkanaście lat temu przez wydawnictwo Pusty Obłok. Była to pierwsza pozycja Mindella wydana w Polsce.
Może zainteresować zarówno laików, jak i praktykujących lekarzy oraz psychologów. Jest to książka o odnajdywaniu znaczenia ukrytego za fizycznymi chorobami i dolegliwościami. Arnold Mindell przedstawia praktykę i teorię stosowanej przez siebie terapii. Pokazuje, jak pracować z chorymi fizycznie, z umierającymi, którzy przechodzą kryzysy w kontaktach międzyludzkich, z ludźmi psychotycznymi, oraz z osobami ze zwykłymi problemami cielesnymi. Autor odkrył, że symptomy cielesne niekoniecznie muszą być patologiczne, to znaczy nie są jedynie chorobą, która powinna być wyleczona lub wyparta ze świadomości. Pojawienie się symptomów jest potencjalnie znaczące i celowe, i może stanowić początek fantastycznej fazy życia będącej w stanie doprowadzić jednostkę blisko istoty egzystencji.

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

 

 

 

autorArnold Mindell
rok wydania2004
liczba stron148
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN83-908766-8-X