+22 813 88 68
Modelowanie z NLP. Sukces, jak go powtórzyć

Modelowanie z NLP. Sukces, jak go powtórzyć

Wydawnictwo: PiNLP

Dostępność: W magazynie

Miło nam zapowiedzieć kolejną, trzecią już książkę znanego trenera, coacha NLP – Roberta Diltsa. Obecnie naszą ofertę poszerzyliśmy o kolejną pozycję - "Modelowanie z NLP. Sukces, jak go powtórzyć" autorstwa wspomnianego wyżej, jednego z najbardziej znanych deweloperów i trenerów NLP, coacha pracującego z osobami oraz organizacjami (m.in. dla Fiata). Jest to książka unikalna na polskim rynku, ponieważ zawiera materiał prezentujący w praktycznym ujęciu to, co jest istotą NLP, czyli modelowanie osobistego sukcesu. Autor jak zwykle...
60.00zł 54.48zł
   Pin it

Miło nam zapowiedzieć kolejną, trzecią już książkę znanego trenera, coacha NLP – Roberta Diltsa. Obecnie naszą ofertę poszerzyliśmy o kolejną pozycję - "Modelowanie z NLP. Sukces, jak go powtórzyć" autorstwa wspomnianego wyżej, jednego z najbardziej znanych deweloperów i trenerów NLP, coacha pracującego z osobami oraz organizacjami (m.in. dla Fiata).
Jest to książka unikalna na polskim rynku, ponieważ zawiera materiał prezentujący w praktycznym ujęciu to, co jest istotą NLP, czyli modelowanie osobistego sukcesu. Autor jak zwykle przedstawia materiał w sposób umożliwiający przyswojenie prezentowanej wiedzy osobom, które mają do czynienia z NLP po raz pierwszy. Jednak Praktycy oraz Mistrzowie NLP znajdą w tej pozycji dużo praktycznego materiału pozwalającego im na poszerzenie zakresu zdobytych wiadomości dotyczących udoskonalania umiejętności oraz realizowania stawianych celów. Lektura książki umożliwia uczenie się od innych osób tego, co robią najlepiej.

  ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

rok wydaniaWarszawa 2009