+22 813 88 68
Flow. Przepływ. Sedno Coachingu. Sztuka i nauka coachingu. Tom 3

Flow. Przepływ. Sedno Coachingu. Sztuka i nauka coachingu. Tom 3

Wydawnictwo: New Dawn

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Poza ruchami religijnymi i politycznymi istnieje obecnie na świecie jeden poważny ruch na rzecz rozwoju ludzkiego - coaching. Trzy książki z cyklu Sztuka i nauka coachingu docierają do samego sedna tego zjawiska. Pokazują, dlaczego coaching zdobywa popularność i proponuje procesy, które umożliwiają poznanie potęgi i metodologii rozmów transformacyjnych. W tomie III pt. Przepływ (Flow), przedstawiono coachingowe stany uskrzydlenia. Uczy on magii narzędzi i procesów coachingowych, które pomagają ludziom w budowaniu nowych znaczeń, ocenie...
54.00zł 49.00zł
   Pin it

Poza ruchami religijnymi i politycznymi istnieje obecnie na świecie jeden poważny ruch na rzecz rozwoju ludzkiego - coaching.
Trzy książki z cyklu Sztuka i nauka coachingu docierają do samego sedna tego zjawiska. Pokazują, dlaczego coaching zdobywa popularność i proponuje procesy, które umożliwiają poznanie potęgi i metodologii rozmów transformacyjnych.

W tomie III pt. Przepływ (Flow), przedstawiono coachingowe stany uskrzydlenia. Uczy on magii narzędzi i procesów coachingowych, które pomagają ludziom w budowaniu nowych znaczeń, ocenie podstawowych wartości, dokonywania jasnych wyborów i rozwoju wizji i przyszłości.

"Marilyn Atkinson to najlepszy trener coachów na Świecie. Kupcie tę książkę, przeczytajcie ją, zastosujcie podane w niej metody i zmieńcie swoje życie i sposób działania na lepsze - na zawsze!"
- Thom Hartmann, autor bestsellera "Cracking the Code"

    ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorMarilyn Atkinson, Rae T. Chois
rok wydaniaWarszawa 2012
liczba stron284
wymiary16,0 x 23,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-932452-6-0