+22 813 88 68
Porozumienie bez przemocy w związkach

Porozumienie bez przemocy w związkach

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

Większość z nas dba o to, by regularnie oddawać samochód do przeglądu. Jeśli o tym zapomnimy, nie będziemy mogli go używać, a co ważniejsze, narazimy na niebezpieczeństwo siebie i swoich pasażerów. Podobnie warto oddawać do przeglądu swoje najważniejsze znajomości, a następnie naprawić je i skorygować, co zapobiegnie najróżniejszym wypadkom. Takie regularne przeglądy pozwolą ci zbudować relacje, o których zapewne marzysz. Relacja nie jest czymś statycznym, każde jej badanie daje nowy, świeży wynik. Autorka prezentuje zestaw...
19.90zł 18.00zł
   Pin it

Większość z nas dba o to, by regularnie oddawać samochód do przeglądu. Jeśli o tym zapomnimy, nie będziemy mogli go używać, a co ważniejsze, narazimy na niebezpieczeństwo siebie i swoich pasażerów.

Podobnie warto oddawać do przeglądu swoje najważniejsze znajomości, a następnie naprawić je i skorygować, co zapobiegnie najróżniejszym wypadkom. Takie regularne przeglądy pozwolą ci zbudować relacje, o których zapewne marzysz. Relacja nie jest czymś statycznym, każde jej badanie daje nowy, świeży wynik.

Autorka prezentuje zestaw narzędzi, których od ponad 10 lat używa podczas kursów poświęconych relacjom, wykorzystując metodę Porozumienia bez przemocy Marshalla Rosenberga. To książka nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje związki z rodziną, przyjaciółmi czy w pracy.

Liv Larsson jako mediatorka i instruktorka od wielu lat zajmuje się relacjami międzyludzkimi. Jest certyfikowanym trenerem The Center for Nonviolent Communication, CNVC (Centrum Porozumienia bez Przemocy). Prowadzi warsztaty z mediacji i kursy „Relationsbesiktning” (Badanie kontrolne relacji) w wielu krajach, od 2007 roku przyjeżdża także do Polski. Napisała siedem książek na temat komunikacji, które przetłumaczone zostały na kilka języków.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

podtytułZbadaj swoje relacje
autorLarsson Liv
rok wydaniaWarszawa 2011
liczba stron160
wymiary19,5 x 12,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-328-5
tłumaczPaweł Urbanik
tytuł oryginałuRelationsbesikting. Frihet utan distans, gemenskap utan kontroll