+22 813 88 68
Mistrz tańca

Mistrz tańca

Wydawnictwo: Damaru

Dostępność: Chwilowy brak towaru

   Ta fascynująca książka jest w istocie pełną mocy nauką o przemijaniu i niezwykłym współczuciu. Rinpocze pisze z nieodpartą szczerością o doświadczeniach człowieka, który przeżył wiele żywotów, nawet w tym jednym życiu. Książka ta, to rzadki skarb. Ujawnia ona głębię i elastyczność ludzkiego ducha. - Joan Halifax   Historię życia Czagduda Tulku można czytać na wielu poziomach: jako barwną, często humorystyczną książkę przygodową; jako wewnętrzną, duchową podróż; i jako naukę o tym, jak...
28.00zł
   Pin it


   Ta fascynująca książka jest w istocie pełną mocy nauką o przemijaniu i niezwykłym współczuciu. Rinpocze pisze z nieodpartą szczerością o doświadczeniach człowieka, który przeżył wiele żywotów, nawet w tym jednym życiu. Książka ta, to rzadki skarb. Ujawnia ona głębię i elastyczność ludzkiego ducha.
- Joan Halifax


   Historię życia Czagduda Tulku można czytać na wielu poziomach: jako barwną, często humorystyczną książkę przygodową; jako wewnętrzną, duchową podróż; i jako naukę o tym, jak pośród życiowej niepewności osiągnąć perspektywę prawdy absolutnej. Książka ta jest zarówno inspirująca, jak też niezwykle pomocna każdemu, kto poszukuje ostatecznego znaczenia w tych czasach złowieszczej przepowiedni.
- Ken Wilber
autorCzagdud Tulku
rok wydania2005
liczba stron274
wymiary11,5 x 18,5 cm
oprawamiękka
tłumaczJarosław Należnik

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: