+22 813 88 68
Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość

Zwyczajne kobiety, niezwykła mądrość

Wydawnictwo: Biały Wiatr

Dostępność: W magazynie

Książka `Zwyczajne Kobiety, Niezwykła Mądrość` to zbiór intymnych, szczerych rozmów z kobietami - nauczycielkami duchowymi, które żyją i wyglądają jak każdy z nas. Mają dzieci, mężów, pracę i rachunki do płacenia. Ich wyjątkowość polega na tym, że każda z nich przebudziła się do swojej prawdziwej natury. I choć wygląda to jak oświecenie, nie ma nic wspólnego ze starym stereotypem transcendencji, braku przywiązania czy niebiańskiej błogości. Wręcz przeciwnie. Oto prawdziwie kobieca strona duchowej podróży - sprowadzenie...
38.85zł 31.08zł
   Pin it

Książka `Zwyczajne Kobiety, Niezwykła Mądrość` to zbiór intymnych, szczerych rozmów z kobietami - nauczycielkami duchowymi, które żyją i wyglądają jak każdy z nas. Mają dzieci, mężów, pracę i rachunki do płacenia. Ich wyjątkowość polega na tym, że każda z nich przebudziła się do swojej prawdziwej natury. I choć wygląda to jak oświecenie, nie ma nic wspólnego ze starym stereotypem transcendencji, braku przywiązania czy niebiańskiej błogości. Wręcz przeciwnie. Oto prawdziwie kobieca strona duchowej podróży - sprowadzenie jej na ziemię i objęcie wszystkiego, co oznacza bycie człowiekiem.
Te prawdziwe życiowe opowieści pokazują na praktycznych przykładach, co znaczy być w pełni przebudzonym i w pełni zaangażowanym. Poznawać i przygarnąć świat bez oporu - nawet i szczególnie wtedy, gdy nie jest to łatwe - w obliczu śmierci, rozwodu, choroby. To zaproszenie dotyczy każdego z nas ... jeśli te zwyczajne kobiety mogą być w pełni przebudzone i na wskroś ludzkie, to dlaczego nie ja, dlaczego nie ty? I dlaczego nie teraz.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

podtytułKobiecy wymiar przebudzenia
autorRobinson Rita Marie
rok wydania2011
liczba stron252
wymiary14,5x20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-930663-1-5
tłumaczTechmańska Alicja

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: