+22 813 88 68
Marzenia kobiety

Marzenia kobiety

Wydawnictwo: W drodze

Dostępność: W magazynie

Pragnienia istniały w nas odkąd pamiętamy: by być piękną, żeby być panna młodą, matką,  uwielbianą córką i by mieć prawdziwą przyjaciółkę. Ale dla wielu z nas życie przyszykowało coś innego – pisze Sharon Jaynes. Autorka rzuca nam wyzwanie, by odkurzyć nasze nadzieje i znów odważyć się marzyć – pod okiem Boga.Książka ta jest skierowana zarówno do pań, które przytłoczone szarością życia, przestały już wierzyć w realizacje swoich marzeń, jak i do młodych kobiet, które jeszcze liczą na...
31.50zł 28.49zł
   Pin it

Pragnienia istniały w nas odkąd pamiętamy: by być piękną, żeby być panna młodą, matką,  uwielbianą córką i by mieć prawdziwą przyjaciółkę. Ale dla wielu z nas życie przyszykowało coś innego  pisze Sharon Jaynes. Autorka rzuca nam wyzwanie, by odkurzyć nasze nadzieje i znów odważyć się marzyć  pod okiem Boga.

Książka ta jest skierowana zarówno do pań, które przytłoczone szarością życia, przestały już wierzyć w realizacje swoich marzeń, jak i do młodych kobiet, które jeszcze liczą na spełnienie się marzeń po ich myśli.

Czytając poszczególne rozdziały, przeżywamy jakby katharsis, od szarości naszego życia do rozczulenia nad miłością Boga. Poprzez pomysłowe, współczesne podejście do przypowieści biblijnych, jak i szczere wyznania i rozmyślania autorki, niejednokrotnie można doświadczyć dobrej zabawy i głębokiego wzruszenia.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

autorSharon Jaynes
rok wydania2008
liczba stron275
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7033-637-0
tłumaczMagdalena Ciszewska

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: