+22 813 88 68
Zmiana radykalna

Zmiana radykalna

Wydawnictwo: Nowy Horyzont

Dostępność: W magazynie

Bartosz M. Wrona to nowoczesny psychoterapeuta, stosujący zarówno “klasyczne” metody terapii jak i uznane, choć mniej popularne, techniki mające swoje korzenie w naukach wschodu (joga w tym zen, afirmacje, medytacje). Człowiek o szerokich, nowych horyzontach i niezwykłym poczuciu humoru, korzystający w swej praktyce z nauk takich mistrzów jak Osho, De Mello, Tolle. Twórca książki „Jest dobrze”, dzięki której wielu Czytelników podejmuje się autoterapii . Jego nowa książka „ZMIANA RADYKALNA – książeczka do...
29.50zł 26.25zł
   Pin it

Bartosz M. Wrona to nowoczesny psychoterapeuta, stosujący zarówno “klasyczne” metody terapii jak i uznane, choć mniej popularne, techniki mające swoje korzenie w naukach wschodu (joga w tym zen, afirmacje, medytacje). Człowiek o szerokich, nowych horyzontach i niezwykłym poczuciu humoru, korzystający w swej praktyce z nauk takich mistrzów jak Osho, De Mello, Tolle.

Twórca książki „Jest dobrze”, dzięki której wielu Czytelników podejmuje się autoterapii . Jego nowa książka „ZMIANA RADYKALNA – książeczka do autorefleksji zorientowanej na nieśmiertelność” zabiera Czytelnika na poligon, gdzie będzie mógł odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań a w konsekwencji pogodzić się z rzeczywistością czyli ze światem.

Autor posługuje się przedziwnym, błyskotliwym, nieco sarkastycznym stylem narracji. Można się o tym przekonać nie tylko czytając jego książki, ale także przeglądając jego profil na facebooku oraz blog (bardzodobrze.blox.pl).

autorBartosz Wrona
rok wydaniaWarszawa 2012
liczba stron176
wymiary17,5 x 17,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-61883-20-3