+22 813 88 68
Zaczatowani

Zaczatowani

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

ABC uzależnienia od internetu Autorzy wnikliwie i z dużą znajomością tematu opisują życie na czacie. Sami przez kilka lat wędrowali po przeróżnych internetowych portalach i zatwardziale czatowali. Jednak instynkt obserwatorów - on jest psychologiem, a ona dziennikarką - nie pozwolił im na całkowite zatracenie się w sieci. Postanowili ze swoich obsesji zrobić użytek i napisali książkę, opartą na solidnym materiale dowodowym, zastanawiającą, niepokojącą i zarazem fascynującą. Czy już w niedalekiej przyszłości będziemy przedkładać cyberseks nad...
39.90zł 28.00zł
   Pin it

ABC uzależnienia od internetu
Autorzy wnikliwie i z dużą znajomością tematu opisują życie na czacie. Sami przez kilka lat wędrowali po przeróżnych internetowych portalach i zatwardziale czatowali. Jednak instynkt obserwatorów - on jest psychologiem, a ona dziennikarką - nie pozwolił im na całkowite zatracenie się w sieci. Postanowili ze swoich obsesji zrobić użytek i napisali książkę, opartą na solidnym materiale dowodowym, zastanawiającą, niepokojącą i zarazem fascynującą.
Czy już w niedalekiej przyszłości będziemy przedkładać cyberseks nad konwencjonalną miłość, czy grozi nam uzależnienie od wirtualnych osób, których płeć determinuje jedynie wybór nicka? A może ten świat okaże się dla nas dużo ciekawszy niż realny?
Książka jest ponadto próbą odpowiedzi na pytanie, jak internet wpłynął na naszą psychikę, potrzeby, lęki i marzenia, które pozornie tak łatwo zaspokoić można w sieci... Dowiesz się z niej ponadto czy już jesteś uzależniona(y)? I kto wie, może uda ci się jeszcze trochę o siebie powalczyć...
Zaczatowani to również swoiste kompendium internetowych terminów, niezbędnych, by w lot rozpoznawać sieciowe pułapki i nie błąkać się w tym labiryncie. Książkę wzbogaca rozmowa autorów ze Stanisławem Lemem), który już przeszło trzydzieści lat temu przewidział rzeczywistość wirtualną, kto zatem, jeśli nie on, będzie wiedział, co nas może spotkać w niedalekiej przyszłości...?

Cena okładkowa 39.90 zł

autorKrystyna Pytlakowska, Jerzy Gomuła
rok wydaniaWarszawa 2006
liczba stron400
wymiary13,5 x 21,5 cm
oprawamiękka
ISBN83-60207-21-6