+22 813 88 68
Młodzież z grup ryzyka

Młodzież z grup ryzyka

Wydawnictwo: Parpa

Dostępność: Chwilowy brak towaru

  Publikacja przedstawia dorobek seminarium naukowego „Perspektywy profilaktyki dla młodzieży z grup ryzyka – dylematy, wyzwania, potrzeby”, które w 2003 roku zorganizowała Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Składają się na nią cztery bloki tematyczne dotyczące następujących kwestii: Co zagraża polskiej młodzieży? – diagnoza zachowań problemowych. Metody przeprowadzania wczesnych interwencji profilaktycznych. W jaki sposób pracować z...
10.50zł
   Pin it
 
Publikacja przedstawia dorobek seminarium naukowego „Perspektywy profilaktyki dla młodzieży z grup ryzyka – dylematy, wyzwania, potrzeby”, które w 2003 roku zorganizowała Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Składają się na nią cztery bloki tematyczne dotyczące następujących kwestii:
  • Co zagraża polskiej młodzieży? – diagnoza zachowań problemowych.
  • Metody przeprowadzania wczesnych interwencji profilaktycznych.
  • W jaki sposób pracować z młodzieżą z grup ryzyka?

Oferta programów i kompetencje osób pomagających młodzieży z grup ryzyka. Ważną część książki stanowi relacja z dyskusji, w której brali udział wybitni praktycy z zakresu psychologii i pedagogiki, dzieląc się swoimi doświadczeniami i osobistymi refleksjami na temat efektywnego pomagania oraz budowania kontaktu z młodymi ludźmi mającymi problemy z substancjami psychoaktywnymi.

 

autorpod red. Miry Prajsner
rok wydania2003
liczba stron144
wymiary15 x 23,5 mm
ISBN83-88075-45-4

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: