+22 813 88 68
Toksyczni ludzie

Toksyczni ludzie

Wydawnictwo: Rebis

Dostępność: W magazynie

Strategie i sposoby postępowania z toksycznymi ludźmi z naszego otoczenia Doktor Lillian Glass jest znaną w USA specjalistką w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Jest autorką wielu książek poświęconych tej tematyce. Prowadzi praktykę w Beverly Hills oraz podróżuje z odczytami po całym świecie. Każdy z nas ma w swoim otoczeniu ludzi, którzy sprawiają, że czuje się nieswojo, którzy obrażają nas lub denerwują. Może to być szef, przyjaciel, matka lub ukochana osoba. Niechętnie przyznajemy się do tego, aby nie naruszyć status quo lub nie...
34.00zł 30.00zł
   Pin it

Strategie i sposoby postępowania z toksycznymi ludźmi z naszego otoczenia

Doktor Lillian Glass jest znaną w USA specjalistką w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Jest autorką wielu książek poświęconych tej tematyce. Prowadzi praktykę w Beverly Hills oraz podróżuje z odczytami po całym świecie.

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu ludzi, którzy sprawiają, że czuje się nieswojo, którzy obrażają nas lub denerwują. Może to być szef, przyjaciel, matka lub ukochana osoba. Niechętnie przyznajemy się do tego, aby nie naruszyć status quo lub nie narazić na szwank związku, na którym nam zależy.

W Toksycznych ludziach Lillian Glass proponuje strategie i sposoby postępowania z toksycznymi ludźmi z naszego otoczenia. Udziela też wskazówek pozwalających rozpoznać związki, których uratować się nie da, i opisuje sposoby zdrowego i bezbolesnego ich zakończenia.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

autorLillian Glass
rok wydania2011
liczba stron280
wymiary15,0x22,5 cm
oprawabroszurowa klejona
ISBN978-83-7510-427-1
tłumaczBeata Radomska
tytuł oryginałuToxic People

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: