+22 813 88 68
Kalendarz Spirala 2015 - Powrót do domu

Kalendarz Spirala 2015 - Powrót do domu

Wydawnictwo: Berckana

Dostępność: W magazynie

Kalendarz dla kobiet Spirala, wzorowany na słynnym amerykańskim We’Moon. Blisko 100 kolorowych ilustracji, inspirujące teksty znanych autorek, dokładne godziny przechodzenia Słońca i Księżyca do kolejnych znaków, fazy Księżyca, równonoce i przesilenia, opisy świąt na Kole Roku, czyli to, co każda wiedźma wiedzieć powinna. Spirala 2015 to wyjątkowy kalendarz dla kobiet tworzony przez kobiety. Jest czymś więcej niż notatnikiem, w którym zapisuje się kolejne spotkania, zebrania i zaznacza nieprzekraczalne terminy. Spirala to...
30.00zł 20.38zł
   Pin it

Kalendarz dla kobiet Spirala, wzorowany na słynnym amerykańskim We’Moon. Blisko 100 kolorowych ilustracji, inspirujące teksty znanych autorek, dokładne godziny przechodzenia Słońca i Księżyca do kolejnych znaków, fazy Księżyca, równonoce i przesilenia, opisy świąt na Kole Roku, czyli to, co każda wiedźma wiedzieć powinna.

Spirala 2015 to wyjątkowy kalendarz dla kobiet tworzony przez kobiety. Jest czymś więcej niż notatnikiem, w którym zapisuje się kolejne spotkania, zebrania i zaznacza nieprzekraczalne terminy. Spirala to kalendarz-spotkanie. Z kobietą w sobie i z innymi kobietami. Na 164 stronach znajdziecie inspirujące teksty znanych autorek (m.in. Aniji Miłuńskiej, Tanny Jakubowicz-Mount, Hanny Samson, Renaty Dziurdzikowskiej) oraz blisko 100 kolorowych obrazów i grafik (m.in.  Magi Korbel, Lidii Bonieckiej, Justyny Stoszek, Moni Worsztynowicz, Agnieszki Czumaj, Agnieszki Ziobrowskiej-Mosak,).

W kalendarzy są także:

* fazy Księżyca

* dokładne godziny wejścia Księżyca i Słońca do kolejnych znaków

* najważniejsze święta boginiczne

* horoskop słoneczny dla każdego znaku

 

rok wydaniaWarszawa 2014
liczba stron164
wymiary14,5 x 20,5 cm