+22 813 88 68
Sztuka życia

Sztuka życia

Wydawnictwo: Vocatio

Dostępność: W magazynie

Problematyka zachowania zdrowych proporcji między pracą a życiem rodzinnym oraz osiągnięcia pełnej realizacji w obu tych sferach. Fascynująca, przekonująco i dynamicznie napisana książka burzy stereotypy, które tkwią w nas głęboko i są źródłem nieustannej frustracji. Co robić, gdy lubimy poświęcać czas swojej pracy, a jednocześnie pragniemy troszczyć się o rodzinę? Czy wspinanie się po szczeblach zawodowej kariery musi nieuchronnie łączyć się z zaniedbywaniem bliskich nam osób? Czy te dwie, tak ważne dla nas sfery, muszą się rozwijać...
19.00zł 17.26zł
   Pin it

Problematyka zachowania zdrowych proporcji między pracą a życiem rodzinnym oraz osiągnięcia pełnej realizacji w obu tych sferach.

Fascynująca, przekonująco i dynamicznie napisana książka burzy stereotypy, które tkwią w nas głęboko i są źródłem nieustannej frustracji. Co robić, gdy lubimy poświęcać czas swojej pracy, a jednocześnie pragniemy troszczyć się o rodzinę? Czy wspinanie się po szczeblach zawodowej kariery musi nieuchronnie łączyć się z zaniedbywaniem bliskich nam osób? Czy te dwie, tak ważne dla nas sfery, muszą się rozwijać tylko na zasadzie negatywnej zależności — jedna kosztem drugiej?

    Możliwe, a wręcz nieodzowne jest godzenie wielu rodzajów naszej aktywności życiowej. Ta znakomita książka, autora światowego bestsellera Sztuka przyjaźni, ukazuje jak krótkotrwała może być kariera pracoholików, którzy nie mają oparcia w rodzinie lub grupie zaufanych przyjaciół, oraz jak często ludźmi prawdziwego sukcesu zostają szczęśliwi małżonkowie i rodzice, poświęcający czas rodzinie (gdyż właśnie najbliżsi najsilniej motywują ich do twórczej pracy).    

    Autor podaje mnóstwo praktycznych i bardzo istotnych rad, dzięki którym można pracować efektywniej, lepiej wykorzystywać swoje możliwości, żyć pełniej i uniknąć tragedii porażki.

                ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorAlan Loy McGinnis
liczba stron216
wymiary12,5 x 19,5 cm
oprawabroszurowa
ISBN83-7146-129-1
tłumaczBarbara Kośmider
tytuł oryginałuThe Balanced Life