+22 813 88 68
Poszukiwana poszukiwany. Poradnik dla singli

Poszukiwana poszukiwany. Poradnik dla singli

Wydawnictwo: W drodze

Dostępność: W magazynie

Henry Cloud to znany amerykański psycholog kliniczny, a także popularna osobowość telewizyjna i radiowa. Jest autorem wielu książek, z których kilka osiągnęło wielomilionowe nakłady. Od ponad dziesięciu lat Cloud prowadzi warsztaty i seminaria dla singli. Uczy ich, jak skutecznie umawiać się na randki, w jaki sposób pokonać własne ograniczenia i zdobyć wymarzonego partnera. Efekty tej pracy, zaprezentowane w książce, mówią same za siebie. W Wydawnictwie W drodze dotychczas ukazały się„Reguły sukcesu” i (we współpracy z Johnem...
30.00zł 26.99zł
   Pin it

Henry Cloud to znany amerykański psycholog kliniczny, a także popularna osobowość telewizyjna i radiowa. Jest autorem wielu książek, z których kilka osiągnęło wielomilionowe nakłady. Od ponad dziesięciu lat Cloud prowadzi warsztaty i seminaria dla singli. Uczy ich, jak skutecznie umawiać się na randki, w jaki sposób pokonać własne ograniczenia i zdobyć wymarzonego partnera. Efekty tej pracy, zaprezentowane w książce, mówią same za siebie.
W Wydawnictwie W drodze dotychczas ukazały się„Reguły sukcesu” i (we współpracy z Johnem Townsendem) „Mamo, to moje życie” oraz „To nie moja wina”.

Poradnik dla osób, które w sposób odpowiedzialny chcą znaleźć partnera.
„W umawianiu się na randki, podobnie jak w innych dziedzinach życia,nie chodzi po prostu o »trudny rynek«. Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego, czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia, tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś, z kim się umówisz na randkę, ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia”.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorCloud Henry
rok wydania2010
liczba stron260
wymiary14.5x20.5cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7033-743-8
tłumaczCiszewska Magdalena