+22 813 88 68
Sztuka prezentacji i komunikacji z grupami

Sztuka prezentacji i komunikacji z grupami

Wydawnictwo: PiNLP

Dostępność: W magazynie

  Prezentujemy książkę autorstwa uznanego trenera, coacha oraz współtwórcy wielu modeli NLP Roberta Diltsa pt. „Sztuka prezentacji i komunikacji z grupami". Wymagania stawiane przez „wiek informacji" czynią przeprowadzanie prezentacji coraz bardziej niezbędnym zadaniem. Książka skierowana jest przede wszystkim do trenerów, szkoleniowców, wykładowców i nauczycieli. Dostarcza zestawu kluczowych umiejętności w zakresie praktycznego porozumiewania się i budowania relacji koniecznych do tworzenia efektywnych prezentacji -...
48.00zł 43.49zł
   Pin it
 

Prezentujemy książkę autorstwa uznanego trenera, coacha oraz współtwórcy wielu modeli NLP Roberta Diltsa pt. „Sztuka prezentacji i komunikacji z grupami". Wymagania stawiane przez „wiek informacji" czynią przeprowadzanie prezentacji coraz bardziej niezbędnym zadaniem. Książka skierowana jest przede wszystkim do trenerów, szkoleniowców, wykładowców i nauczycieli. Dostarcza zestawu kluczowych umiejętności w zakresie praktycznego porozumiewania się i budowania relacji koniecznych do tworzenia efektywnych prezentacji - przede wszystkim przeprowadzanych na potrzeby szkoleń np. związanych z kształceniem w organizacjach. W praktyce zawodowej skorzystają z niej również menedżerowie, konsultanci, instruktorzy, prezenterzy produktów i projektów, politycy oraz wszystkie osoby, których zadaniem jest przekazywanie idei, wiedzy i umiejętności.
Stosując nowoczesne odkrycia w zakresie psychologii uczenia się i porozumiewania (przede wszystkim zaczerpnięte z Neuro-Lingwistycznego Programowania), autor uczy jak rozwijać najważniejsze dla skutecznego mówcy umiejętności - komunikowania się i wchodzenia w relacje z innymi ludźmi.

Omówione są tutaj trzy główne obszary dotyczące przeprowadzania efektywnych prezentacji:
* zasady tworzenia skutecznej strategii komunikowania się
* projektowanie i planowanie efektywnej prezentacji oraz materiałów
* wywieranie konstruktywnego wpływu na motywację i interakcje w grupie lub u audytorium.

                             ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorDilts Robert
rok wydaniaWarszawa 2009
liczba stron320
wymiary14.5 cm x 21 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-923195-5-9
tłumaczSigrist Renata
tytuł oryginałuEffective Presentation Skills