+22 813 88 68
Rozmowy o tajemnicach psychoterapii

Rozmowy o tajemnicach psychoterapii

Wydawnictwo: Eneteia

Dostępność: W magazynie

Autorzy książki przedstawiają w popularny sposób podstawowe nurty, szkoły i metody współczesnej psychoterapii, odpowiadając na różne pytania, które mogą nurtować osoby zainteresowane psychoterapią lub poszukujące pomocy terapeutycznej. Jak działa psychoterapia, co wydarza się w relacji psychoterapeutycznej, jakie trudności występują podczas psychoterapii, czy psychoterapia jest skuteczna? – to ważniejsze z omawianych pytań. Książka zawiera wiele ciekawych przykładów z praktyki psychoterapeutycznej, jest adresowana do szerokiego...
32.00zł 29.00zł
   Pin it

Autorzy książki przedstawiają w popularny sposób podstawowe nurty, szkoły i metody współczesnej psychoterapii, odpowiadając na różne pytania, które mogą nurtować osoby zainteresowane psychoterapią lub poszukujące pomocy terapeutycznej. Jak działa psychoterapia, co wydarza się w relacji psychoterapeutycznej, jakie trudności występują podczas psychoterapii, czy psychoterapia jest skuteczna? – to ważniejsze z omawianych pytań.
Książka zawiera wiele ciekawych przykładów z praktyki psychoterapeutycznej, jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców, w tym do studentów, psychologów, nauczycieli i osób, których bliscy korzystają z terapii.

                            ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorLidia Grzesiuk, Krzysztof Krawczyk
rok wydaniaWarszawa 2008
liczba stron284
wymiary21 x 14,8 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-85713-94-4