+22 813 88 68
Przebudź się ku temu, co czynisz

Przebudź się ku temu, co czynisz

Wydawnictwo: Elay

Dostępność: Chwilowy brak towaru

  Książka Diane Eshin Rizzetto jest niezwykła na wiele sposobów i unikalna wśród publikacji z tego zakresu tematycznego już w samym zamierzeniu. Podejmuje zagadnienie praktycznego zastosowania zasad etycznych nie jako norm regulujących codzienne życie, lecz drogowskazów mających pomóc nam odnaleźć ukryte mechanizmy rządzące naszymi zachowaniami. Nie zajmuje się genezą ani znaczeniem norm. Zachowywania ich nie traktuje jako celu, lecz jako środki ku temu, by się przebudzić. Drogę tę ilustruje przykładami ze swego życia jak i ludzi,...
26.25zł 23.49zł
   Pin it
 

Książka Diane Eshin Rizzetto jest niezwykła na wiele sposobów i unikalna wśród publikacji z tego zakresu tematycznego już w samym zamierzeniu. Podejmuje zagadnienie praktycznego zastosowania zasad etycznych nie jako norm regulujących codzienne życie, lecz drogowskazów mających pomóc nam odnaleźć ukryte mechanizmy rządzące naszymi zachowaniami. Nie zajmuje się genezą ani znaczeniem norm. Zachowywania ich nie traktuje jako celu, lecz jako środki ku temu, by się przebudzić. Drogę tę ilustruje przykładami ze swego życia jak i ludzi, których spotkała na swojej drodze.
Takie podejście do wskazań – jako aspiracji i narzędzi odkrywania siebie – jest cenne nie tylko dla osób praktykujących buddyzm bądź nim zainteresowanych, lecz dla wszystkich chcących poszerzyć swoje horyzonty poznawcze.

Postawa proponowana przez autorkę jest uniwersalna i otwarta – czerpać z niej mogą wszyscy, a jej sedno dotyka istoty każdego systemu etycznego.

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorDiane Rizzetto
rok wydaniaBielsko-Biała 2008
liczba stron164
wymiary140x21,0cm
oprawatwarda
ISBN83-9237-013-9
tłumaczOlga Górnicka, Sławomir Piela

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: