+22 813 88 68
Namiętna Obecność

Namiętna Obecność

Wydawnictwo: Biały Wiatr

Dostępność: Chwilowy brak towaru

“ Złotym wątkiem, który przewija się przez wspaniałą książkę Catherine Ingram jest możliwość natychmiastowego przebudzenia. Słowa płyną wyraźnie z jej własnej realizacji, a nie zaledwie intelektualnego zrozumienia duchowej prawdy. Jeśli pragniesz, by twoje cierpienie dobiegło kresu, lektura tej książki może stać się prawdziwym aktem przebudzenia. ” - Echart Tolle, autor „Potęgi Teraźniejszości” i „Nowej Ziemi” ...
36.00zł 32.72zł
   Pin it

“ Złotym wątkiem, który przewija się przez wspaniałą książkę Catherine Ingram jest możliwość natychmiastowego przebudzenia. Słowa płyną wyraźnie z jej własnej realizacji, a nie zaledwie intelektualnego zrozumienia duchowej prawdy. Jeśli pragniesz, by twoje cierpienie dobiegło kresu, lektura tej książki może stać się prawdziwym aktem przebudzenia. ” - Echart Tolle, autor „Potęgi Teraźniejszości” i „Nowej Ziemi”


 

Teraz, oddajemy w ręce Czytelników, jej piękną, spokojną opowieść o tym, jak w dzisiejszych czasach zmian i chaosu, który często wiąże się z odczuwaniem niepokoju oraz niepewności odnaleźć w sobie oraz praktykować jakości dające każdemu człowiekowi poczucie zakotwiczenia i głębokiej więzi z życiem oraz otaczającym go światem. Łagodność niosąca siłę, miękkość, w której nie ma miejsca na kompromisy, mądra życzliwość, pojednanie z tym co jest, przebudzenie pasji życia – to dary kryjące się w lekturze „Namiętnej Obecności”. Jak określił to Mark Matousek, znany amerykański pisarz i dziennikarz - ’Namiętna Obecność’ to wspaniały, transformujący, pozbawiony dogmatyzmu przewodnik do przebudzonego życia. Musicie przeczytać tę książkę!

Catherine Ingram

Zdjęcie Autorki Catherine urodziła się w 1952 roku w Wirginii. Jest autorką książek: In the Footsteps of Gandhi, Namiętna Obecność oraz powieści: A Crack in Everything. Od 1992 roku prowadzi Dialogi Dharmy i odosobnienia, podróżując i prowadząc zajęcia w USA, Europie i Australii. Wcześniej przez dwanaście lat była dziennikarką, specjalizującą się w tematach dotyczących świadomości. Obecnie prowadzi kolumnę Rady na życie w magazynie Alternatives na północno zachodnim wybrzeżu Pacyfiku. Jest również założycielką i prezesem Living Dharma - fundacji non-profit o charakterze edukacyjnym, poświęconej uczniom dharmy (drogi), zarówno tym działającym w ukryciu, jak i aktywnym.
Więcej informacji o Catherine i jej zajęciach znaleźć można na stronie www.DharmaDialogues.org

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

podtytułSiedem cech przebudzonej świadomości
autorCatherine Ingram
rok wydaniaRzeszów 2013
liczba stron216
wymiary140 x 205
oprawabroszurowa
ISBN978-83-936119-4-2
tłumaczMonika Kowalska
tytuł oryginałuPassionate Presence