+22 813 88 68
Niezapracowani

Niezapracowani

Wydawnictwo: PWN

Dostępność: W magazynie

Czy prowadzenie firmy zabiera Ci kilkanaście godzin na dobę i nie daje oczekiwanych rezultatów?Czy jako przedsiębiorca, właściciel firmy, główny zarządzający, a bywa, że główny wykonawca usługi lub dostawca produktu, masz tak wiele obowiązków, że nie masz czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół?Masz poczucie, że życie Ci ucieka?Jeśli tak, to jest to książka dla Ciebie. Jeśli chcesz pracować krótko, ale efektywnie, odnosić sukcesy i jeździć na wakacje kilka razy w roku, znajdziesz w niej wskazówki, jak możesz to...
39.00zł 37.05zł
   Pin it

Czy prowadzenie firmy zabiera Ci kilkanaście godzin na dobę i nie daje oczekiwanych rezultatów?
Czy jako przedsiębiorca, właściciel firmy, główny zarządzający, a bywa, że główny wykonawca usługi lub dostawca produktu, masz tak wiele obowiązków, że nie masz czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół?
Masz poczucie, że życie Ci ucieka?

Jeśli tak, to jest to książka dla Ciebie. Jeśli chcesz pracować krótko, ale efektywnie, odnosić sukcesy i jeździć na wakacje kilka razy w roku, znajdziesz w niej wskazówki, jak możesz to zrobić.

Autor przedstawia łatwy do wdrożenia model zarządzania biznesem, zespołem i sobą, który pomaga stworzyć biznes o ponadprzeciętnych wynikach i jednocześnie pozwala cieszyć się wolnym czasem i prowadzić życie, o jakim każdy z nas marzy.

podtytułJak zbudować biznes marzeń i jeździć na wakacje 7 razy w roku
autorFilip Nowicki
rok wydania2015
liczba stron200
wymiary16,5x24 cm
oprawamiękka ze skrzydełkami
ISBN978-83-01-18279-3

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: