+22 813 88 68
Sekret górskiego potwora

Sekret górskiego potwora

Wydawnictwo: Nuit Magique

Dostępność: W magazynie

Książka dla dzieci. Zaczyna się tak: Nastały wakacje. Podwórze przerzedziło się znacznie. Coraz mniej dzieci wałęsało się po dworze. Waldek zapewne należałby do nich, gdyby nie tajemniczy list, którego treść była dla wszystkich zaskoczeniem. Moi Drodzy! Piszę do Was z gór, gdzie wszedłem w posiadanie uroczego, starego domu. Jest tu wiele niezbadanych miejsc, znakomita propozycja na wakacje. Przyślijcie tu na miesiąc kuzynka, a będę bardzo szczęśliwy. Adres jest na odwrocie koperty. Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na przyjazd. Wuj...
12.00zł
   Pin it

Książka dla dzieci.
Zaczyna się tak:
Nastały wakacje. Podwórze przerzedziło się znacznie. Coraz mniej dzieci wałęsało się po dworze. Waldek zapewne należałby do nich, gdyby nie tajemniczy list, którego treść była dla wszystkich zaskoczeniem.
Moi Drodzy!
Piszę do Was z gór, gdzie wszedłem w posiadanie uroczego, starego domu. Jest tu wiele niezbadanych miejsc, znakomita propozycja na wakacje. Przyślijcie tu na miesiąc kuzynka, a będę bardzo szczęśliwy. Adres jest na odwrocie koperty. Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na przyjazd.
Wuj Herbert
Jakie przygody miał Waldek w górach można przeczytać w tej książce.

Książkę napisała 12-letnia dziewczynka i sama ją zilustowała. Książka wydana na kredowym papierze.

autorAnna Maria Bartosiewicz
rok wydaniaWarszawa 1999
liczba stron20
wymiary20,5 x 29,5 cm
ISBN83-902733-7-3