+22 813 88 68
Nic w życiu nie musisz

Nic w życiu nie musisz

Wydawnictwo: KKPŻ- Książki Które Pomagają Żyć

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Ludzie często kpią z wariatów, nie chcąc się przyznać przed sobą samym, że są jeszcze większymi wariatami, rezygnując z ciekawego życia. Bo wariat to ktoś, kto przez dłuższy okres powtarza tę samą czynność, spodziewając się innych, nowych rezultatów. Bohaterowie opowiadań z tomu „Nic w życiu nie musisz” to ludzie niezwykli, odbiegający od normy, pokaleczeni przez los, a mimo to dokonujący tego, co wydaje się innym niemożliwe. Barbara Maria Rustecka – poetka, prozatorka, bajkopisarka, dramatopisarka, psycholog. Autorka 20 książek....
20.00zł
   Pin it

Ludzie często kpią z wariatów, nie chcąc się przyznać przed sobą samym, że są jeszcze większymi wariatami, rezygnując z ciekawego życia. Bo wariat to ktoś, kto przez dłuższy okres powtarza tę samą czynność, spodziewając się innych, nowych rezultatów. Bohaterowie opowiadań z tomu „Nic w życiu nie musisz” to ludzie niezwykli, odbiegający od normy, pokaleczeni przez los, a mimo to dokonujący tego, co wydaje się innym niemożliwe.

Barbara Maria Rustecka – poetka, prozatorka, bajkopisarka, dramatopisarka, psycholog. Autorka 20 książek. Laureatka konkursów międzynarodowych i wielu ogólnopolskich, m.in. II nagroda w XVIII ogólnopolskim konkursie poetyckim „O ludzką twarz człowieka” w Krośnicach w 2015 r. za cykl wierszy „Po eksmisji”, Złoty Laur Prometeja w Rzeszowie, Nagroda Specjalna – XXXVII Łódzka Wiosna Poetów, Nagroda publiczności i sympatii w Turnieju Jednego Wiersza w Warszawie, Nagroda I stopnia za poezję miłosną – XXVII Warszawska Jesień Poezji Światowe Dni Poezji, Wyróżnienie 2015 za oryginalną i niekonwencjonalną twórczość własną podczas Światowych Dni Literatury i Poezji pod patronatem UNESCO, III nagroda w Ogólnopolskim konkursie poetyckim im. Jana Krzewniaka w Karczewie w 2017 r., III nagroda w XVII Ogólnopolskim i Polonijnym Konkursie Poetyckim im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna 2018, I nagroda w Ogólnopolskim Konkursie im. Teofila Lenartowicza, Warszawa 2018, III nagroda w konkursie patriotycznym „A nad nami biało-czerwona” – Głogów 2018.

autorBarbara Maria Rustecka
rok wydaniaWarszawa 2018
liczba stron138
wymiary16,5 x 23,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-948434-1-0