+22 813 88 68
Nastroje. Jak nauczyć się pogody ducha

Nastroje. Jak nauczyć się pogody ducha

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Dobry humor, wewnętrzny spokój, ufność, pogoda ducha… Ale także chandra, niepokój, nostalgia, irytacja, rozpacz… Mieszanka emocji i myśli, stany naszej duszy, są tym, co łączy nas ze światem. Nieustannie wpływają na nasze życie, towarzyszą nam w każdym momencie. Książka Nastroje pomoże nam je zrozumieć i kontrolować. Umiejętność wejrzenia w siebie, zaakceptowania stanów naszej duszy i kształtowania ich może zupełnie odmienić nasze życie. I poprowadzić nas w stronę większego szczęścia, mądrości i spokoju ducha. Christophe...
39.99zł 38.85zł
   Pin it

Dobry humor, wewnętrzny spokój, ufność, pogoda ducha… Ale także chandra, niepokój, nostalgia, irytacja, rozpacz… Mieszanka emocji i myśli, stany naszej duszy, są tym, co łączy nas ze światem. Nieustannie wpływają na nasze życie, towarzyszą nam w każdym momencie. Książka Nastroje pomoże nam je zrozumieć i kontrolować. Umiejętność wejrzenia w siebie, zaakceptowania stanów naszej duszy i kształtowania ich może zupełnie odmienić nasze życie. I poprowadzić nas w stronę większego szczęścia, mądrości i spokoju ducha.

Christophe André jest lekarzem psychiatrą w szpitalu Świętej Anny w Paryżu. Jest autorem cieszących się ogromną popularnością, zarówno we Francji jak za granicą, książek: Medytacja dzień po dniu. 25 lekcji uważnego życiaNiedoskonali, wolni, szczęśliwi, Nastroje, I nie zapomnij być szczęśliwy, współautor Trzech przyjaciół w poszukiwaniu mądrości. Psychologie de la peur i wielu innych.

autorChristophe André
rok wydaniaWarszawa 2017
liczba stron552
wymiary13,5 x 21 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-8015-700-2
tłumaczKrystyna Arustowicz
tytuł oryginałuLes États d'âme - Un apprentissage de la sérénité