+22 813 88 68
Kreatywność

Kreatywność

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

Podręcznik myślenia i życia ponad schematami. Dzisiaj myślenia kreatywnego wymaga się od każdego, na każdym kroku. Zarówno od prezesów, jak i gospodyń domowych. Jeśli poszukujemy rozwiązań jedynie w doświadczeniach z przeszłości, naukach zaczerpniętych od rodziców i nauczycieli, jesteśmy na przegranej pozycji w życiu prywatnym i zawodowym. Aby wykonać zwrot od odtwórczych i schematycznych działań ku kreatywnej innowacji i elastyczności, powinniśmy zacząć od dogłębnej zmiany naszej samooceny...
24.90zł 22.49zł
   Pin it

Podręcznik myślenia i życia ponad schematami.

Dzisiaj myślenia kreatywnego wymaga się od każdego, na każdym kroku. Zarówno od prezesów, jak i gospodyń domowych. Jeśli poszukujemy rozwiązań jedynie w doświadczeniach z przeszłości, naukach zaczerpniętych od rodziców i nauczycieli, jesteśmy na przegranej pozycji w życiu prywatnym i zawodowym. Aby wykonać zwrot od odtwórczych i schematycznych działań ku kreatywnej innowacji i elastyczności, powinniśmy zacząć od dogłębnej zmiany naszej samooceny i spojrzeć na nasze możliwości z nowej perspektywy.
Książka dla tych, którzy chcieliby wnieść więcej kreatywności, twórczej zabawy i orzeźwiającej różnorodności w swoje życie.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

podtytułUwolnij swą wewnętrzną moc
autorOsho
rok wydaniamaj 2013, wydanie 2
liczba stron200
wymiary12,5 x 19,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-697-2
tłumaczBogusława Jurkevich, Magdalena Stefańczuk
tytuł oryginałuCreativity. Unleasing the forces within

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: