+22 813 88 68
Kobieta, która straciła pamięć

Kobieta, która straciła pamięć

Wydawnictwo: Nuit Magique

Dostępność: W magazynie

  Akcja książki rozgrywa się w 4 płaszczyznach:    Jak żyć, by życie było pasją, przygodą, radością. Co powoduje, że człowiek traci i odzyskuje pamięć? Zapomina, kim jest, ile ma lat, jak żył. Ludzie od lat zastanawiają się, jak ratować swoich bliskich, którzy latami pogrążeni są w stanie śpiączki.  Na ogół lekarzom i bliskim to się nie udaje. Opisana tu metoda, zastosowana przez kochającego Syna, została wypróbowana przez Klienta autorki książki, psycholog Barbary Marii Wągiel. Jak działa...
27.50zł 25.00zł
   Pin it
 

Akcja książki rozgrywa się w 4 płaszczyznach:  

 Jak żyć, by życie było pasją, przygodą, radością.

Co powoduje, że człowiek traci i odzyskuje pamięć? Zapomina, kim jest, ile ma lat, jak żył.

Ludzie od lat zastanawiają się, jak ratować swoich bliskich, którzy latami pogrążeni są w stanie śpiączki.  Na ogół lekarzom i bliskim to się nie udaje. Opisana tu metoda, zastosowana przez kochającego Syna, została wypróbowana przez Klienta autorki książki, psycholog Barbary Marii Wągiel.

Jak działa pedofil z zewnątrz domu; jak uwodzi, jak wkupuje się w łaskę dziecka, jak zdobywa jego zaufanie i przyjaźń, by znienacka zaskoczyć. Jak pisze znana poetka i pedagog – Sylwia Gibaszek – „to wyrafinowany psychopata, sprawny intelektualnie, przebiegły aktor i mistrz mistyfikacji – grający dobrego wujka: czułego i wrażliwego na potrzeby dziecka”. Jak można go rozszyfrować i jak wtedy działa.? Co można zrobić?

 

Świetnie jest tu nakreślona zarówno psychika okrutnych sprawców, jak i małego, ufnego dziecka, niezdającego sobie zupełnie sprawy z zagrożenia, i w ogóle z tego, co się dzieje.

Zaś determinacja bohaterki, która zaciekle walczy o swoją normalność i szczęście − zachęca do tego samego.

Informacje zawarte w tej książce mogą pomóc wielu rodzinom wychowującym małe dzieci. Jeżeli mamy świadomość, jak działa sprawca – łatwiej jest się przed nim ustrzec.

Książka ta dodaje też dużo siły Osobom dotkniętym nadużyciami i pokazuje, że z największej traumy można wyjść, że warto walczyć o siebie. Bo życie ma się jedno i może być ono piękne.

Akcja książki jest bardzo wartka i czyta się tę powieść prawie jak kryminał.

Książka jest pięknie wydana, z wyczuciem i z dużym artyzmem zilustrowana − nadaje się na prezent.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorBarbara Wągiel
rok wydaniaWarszawa 2012
liczba stron130
wymiary13 x 20 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-63812-01-0

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: