+22 813 88 68
Kobieta, która straciła pamięć

Kobieta, która straciła pamięć

Wydawnictwo: Nuit Magique

Dostępność: W magazynie

Akcja książki rozgrywa się w 4 płaszczyznach:    Jak żyć, by życie było pasją, przygodą, radością. Co powoduje, że człowiek traci i odzyskuje pamięć? Zapomina, kim jest, ile ma lat, jak żył. Ludzie od lat zastanawiają się, jak ratować swoich bliskich, którzy latami pogrążeni są w stanie śpiączki.  Na ogół lekarzom i bliskim to się nie udaje. Opisana tu metoda, zastosowana przez kochającego Syna, została wypróbowana przez Klienta autorki książki, psycholog Barbary Marii Wągiel. Jak działa pedofil z zewnątrz domu; jak...
27.50zł 25.00zł
   Pin it

Akcja książki rozgrywa się w 4 płaszczyznach:  

 Jak żyć, by życie było pasją, przygodą, radością.

Co powoduje, że człowiek traci i odzyskuje pamięć? Zapomina, kim jest, ile ma lat, jak żył.

Ludzie od lat zastanawiają się, jak ratować swoich bliskich, którzy latami pogrążeni są w stanie śpiączki.  Na ogół lekarzom i bliskim to się nie udaje. Opisana tu metoda, zastosowana przez kochającego Syna, została wypróbowana przez Klienta autorki książki, psycholog Barbary Marii Wągiel.

Jak działa pedofil z zewnątrz domu; jak uwodzi, jak wkupuje się w łaskę dziecka, jak zdobywa jego zaufanie i przyjaźń, by znienacka zaskoczyć. Jak pisze znana poetka i pedagog – Sylwia Gibaszek – „to wyrafinowany psychopata, sprawny intelektualnie, przebiegły aktor i mistrz mistyfikacji – grający dobrego wujka: czułego i wrażliwego na potrzeby dziecka”. Jak można go rozszyfrować i jak wtedy działa.? Co można zrobić?

 

Świetnie jest tu nakreślona zarówno psychika okrutnych sprawców, jak i małego, ufnego dziecka, niezdającego sobie zupełnie sprawy z zagrożenia, i w ogóle z tego, co się dzieje.

Zaś determinacja bohaterki, która zaciekle walczy o swoją normalność i szczęście − zachęca do tego samego.

Informacje zawarte w tej książce mogą pomóc wielu rodzinom wychowującym małe dzieci. Jeżeli mamy świadomość, jak działa sprawca – łatwiej jest się przed nim ustrzec.

Książka ta dodaje też dużo siły Osobom dotkniętym nadużyciami i pokazuje, że z największej traumy można wyjść, że warto walczyć o siebie. Bo życie ma się jedno i może być ono piękne.

Akcja książki jest bardzo wartka i czyta się tę powieść prawie jak kryminał.

Książka jest pięknie wydana, z wyczuciem i z dużym artyzmem zilustrowana − nadaje się na prezent.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorBarbara Wągiel
rok wydaniaWarszawa 2012
liczba stron130
wymiary13 x 20 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-63812-01-0

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: