+22 813 88 68
Jak się relaksować, stosując odpowiednią metodę

Jak się relaksować, stosując odpowiednią metodę

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

Dobrodziejstwa relaksu trudno przecenić. Ułatwia stawianie czoła przeciwnościom losu i agresji, lepsze wykorzystywanie chwil spokoju, a także prawdziwy wypoczynek niezagrożony irytacją czy lękiem. Umiejętność odprężania pozytywnie wpływa na koncentrację, myślenie i działanie. Włączenie tej sztuki do wachlarza innych życiowych umiejętności zapewnia poprawę wydajności w pracy i zachowanie dobrego zdrowia. Ta praktyczna książeczka pomaga określić, jakiego rodzaju relaksu potrzebujemy i podaje proste, skuteczne metody, które z łatwością można stosować w...
32.30zł
   Pin it

Dobrodziejstwa relaksu trudno przecenić. Ułatwia stawianie czoła przeciwnościom losu i agresji, lepsze wykorzystywanie chwil spokoju, a także prawdziwy wypoczynek niezagrożony irytacją czy lękiem. Umiejętność odprężania pozytywnie wpływa na koncentrację, myślenie i działanie. Włączenie tej sztuki do wachlarza innych życiowych umiejętności zapewnia poprawę wydajności w pracy i zachowanie dobrego zdrowia. Ta praktyczna książeczka pomaga określić, jakiego rodzaju relaksu potrzebujemy i podaje proste, skuteczne metody, które z łatwością można stosować w codziennym życiu:
relaks "czynny" lub "bierny"
techniki oddychania
sposoby rozluźniania mięśni
metody koncentracji na doznaniach zmysłowych
metody relaksacji za pomocą myśli i wizualizacji mentalnej.

Dr Charly Cungi, psychiatra we francuskim departamencie Haute-Savoie (Górna Sabaudia), jest uznanym specjalistą w zakresie terapii behawioralnej i poznawczej; zajmuje się także zarządzaniem stresem, afirmacją "ja", depresją i uzależnieniami. Autor książek Savoir gérer son stress (Sztuka zarządzania stresem) i Savoir s'affirmer (Sztuka autoafirmacji). Serge Limousin jest inżynierem, dyrektorem firmy Relaxline, specjalizującej się w oprogramowaniu i multimedialnych produktach do relaksacji.

autorDr Charly Cungi, Serge Limousin
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron160
wymiary17 x 22 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-032-1
tłumaczAngelina Waśko-Bongiraud