+22 813 88 68
Jak prawidłowo chodzić stać siedzieć. Nowe zasady

Jak prawidłowo chodzić stać siedzieć. Nowe zasady

Wydawnictwo: Virgo

Dostępność: W magazynie

Często wiemy, że źródłem bólu pleców jest nieprawidłowa postawa, ale nie wiemy jak zmienić swoje długotrwałe nawyki. W książce znajdziesz wiele informacji na ten temat, oraz praktyczne ćwiczenia, przez które Autorka przeprowadzi Cię krok po kroku.  Jeśli tańczysz, uprawiasz fitness, jogę, pilates czy bieganie i chcesz uniknąć ryzyka kontuzji oraz rozwinąć świadomość ciała, jeśli zajmujesz się fizjoterapią i dbasz o to, by pacjenci, dzięki zmianie starych nawyków ruchowych byli w stanie uwolnić się od przewlekłego...
79.00zł 73.00zł
   Pin it

Często wiemy, że źródłem bólu pleców jest nieprawidłowa postawa, ale nie wiemy jak zmienić swoje długotrwałe nawyki. W książce znajdziesz wiele informacji na ten temat, oraz praktyczne ćwiczenia, przez które Autorka przeprowadzi Cię krok po kroku. 

Jeśli tańczysz, uprawiasz fitness, jogę, pilates czy bieganie i chcesz uniknąć ryzyka kontuzji oraz rozwinąć świadomość ciała, jeśli zajmujesz się fizjoterapią i dbasz o to, by pacjenci, dzięki zmianie starych nawyków ruchowych byli w stanie uwolnić się od przewlekłego bólu – ta książka jest dla Ciebie.

Mary Bond jest fizjoterapeutką z 35-letnim doświadczeniem, tancerką, terapeutką czaszkowo-krzyżową, rolferką - instrulktorką integracji strukturalnej, której uczyła się bezpośrednio od dr Idy Rolf. Mieszka w Kalifornii.

 

autorMary Bond
rok wydaniaWarszawa; 2017
liczba stron232
wymiary20 x 25,4 cm
oprawatwarda
ISBN978-83-63400-13-0
tłumaczKaarzyna Emilia Bogdan
tytuł oryginałuThe New Rules Of Posture