+22 813 88 68
Jak kochać się z tą samą osobą do końca życia... i wciąż to lubić

Jak kochać się z tą samą osobą do końca życia... i wciąż to lubić

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Jak kochać się z tą samą osobą do końca życia? Dla wielu ludzi perspektywa dozgonnej wierności jest dość zniechęcająca. Czy w monogamicznym, wieloletnim związku ekscytujący seks jest jeszcze możliwy? Oto dobra wiadomość dla tych, którzy mają podobne wątpliwości: monogamia jest najprostszą drogą do najbardziej udanego seksu. Wierność i oddanie nie oznaczają nudy, bliskość nie zawsze musi zamieniać się w rutynę. Dagmar O'Connor, znakomita specjalista w dziedzinie seksuologii, podpowiada, jak rozwiązać problemy, które nękają większość...
29.90zł 26.99zł
   Pin it

Jak kochać się z tą samą osobą do końca życia? Dla wielu ludzi perspektywa dozgonnej wierności jest dość zniechęcająca. Czy w monogamicznym, wieloletnim związku ekscytujący seks jest jeszcze możliwy? Oto dobra wiadomość dla tych, którzy mają podobne wątpliwości: monogamia jest najprostszą drogą do najbardziej udanego seksu. Wierność i oddanie nie oznaczają nudy, bliskość nie zawsze musi zamieniać się w rutynę. Dagmar O'Connor, znakomita specjalista w dziedzinie seksuologii, podpowiada, jak rozwiązać problemy, które nękają większość par:
Co zrobić, żeby oboje partnerzy mieli JEDNOCZEŚNIE ochotę na seks. Jak zasypać przepaść między seksem a życiem rodzinnym. Jak oprzeć się pokusie zdrady i sprawić, by seks małżeński znów stał się ekscytujący.

Monogamia bez monotonii!

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

autorDagmar O’Connor
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron272
wymiary13,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-120-5
tłumaczElżbieta Smoleńska