+22 813 88 68
W łóżku niezbyt serio, czyli seks i zabawa

W łóżku niezbyt serio, czyli seks i zabawa

Wydawnictwo: Inst. Psychologii Zdrowia

Dostępność: W magazynie

Dlaczego traktujemy seks tak poważnie i tak mało bawimy się w łóżku? Przykłady i propozycje zabaw słownych i ruchowych oraz przebieranek. Akcesoria erotyczne i afrodyzjaki jako wyraz potrzeby bawienia się i eksperymentowania. Precz z nudą w seksie! Warto rozwijać własną pomysłowość! Co jest potrzebne, żeby do aktywności seksualnej wróciła wzajemna fascynacja i zauroczenie? Anna Dodziuk (ur. 1947) – polska psychoterapeutka, publicystka, w okresie PRL działaczka opozycji demokratycznej, współzałożycielka i w latach 1982–1989 redaktor...
14.00zł 13.00zł
   Pin it

Dlaczego traktujemy seks tak poważnie i tak mało bawimy się w łóżku? Przykłady i propozycje zabaw słownych i ruchowych oraz przebieranek. Akcesoria erotyczne i afrodyzjaki jako wyraz potrzeby bawienia się i eksperymentowania. Precz z nudą w seksie! Warto rozwijać własną pomysłowość! Co jest potrzebne, żeby do aktywności seksualnej wróciła wzajemna fascynacja i zauroczenie?

Anna Dodziuk (ur. 1947) – polska psychoterapeutka, publicystka, w okresie PRL działaczka opozycji demokratycznej, współzałożycielka i w latach 19821989 redaktor Tygodnika Mazowsze[1].

Jest superwizorem psychoterapii i treningu psychologicznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i certyfikowanym doradcą rodzinnym i specjalistką psychoterapii uzależnień. Od wielu lat zasiada w Zarządzie Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie. Jest tam także przewodniczącą Komisji Komunikacji Społecznej. Jest członkiem-założycielem B'nai B'rith Polska, reaktywowanego w 2007. Publikuje głównie w prasie kobiecej, m.in. w Wysokich Obcasach. Tłumaczy także książki z języka angielskiego.

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorAnna Dodziuk
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron82
wymiary13x20.5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-60747-55-1

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: