+22 813 88 68
Czas fraktalny. Sekret roku 2012 i ery nowego świata

Czas fraktalny. Sekret roku 2012 i ery nowego świata

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Dostępność: W magazynie

Cały świat działa według cykli opartych na fraktalach. Przewidując je, poznasz swoją przyszłość. Odkryj kod czasu i dowiedz się, co Cię czeka. I to nie tylko w grudniu 2012 roku. Każde wydarzenie z przyszłości już od dziś możesz obliczyć według prostego wzoru. Poznaj go! Czym są fraktale? Coraz częściej słyszymy o fraktalach. Te maleńkie twory zbudowane z dokładnych imitacji samego siebie (zupełniej jakby człowiek był zbudowany z miliardów małych ludzi) są bowiem podstawą, z której zbudowany jest czas, a w konsekwencji i Twoje życie. Co...
49.40zł 38.85zł
   Pin it

Cały świat działa według cykli opartych na fraktalach. Przewidując je, poznasz swoją przyszłość. Odkryj kod czasu i dowiedz się, co Cię czeka. I to nie tylko w grudniu 2012 roku. Każde wydarzenie z przyszłości już od dziś możesz obliczyć według prostego wzoru. Poznaj go!

Czym są fraktale?

Coraz częściej słyszymy o fraktalach. Te maleńkie twory zbudowane z dokładnych imitacji samego siebie (zupełniej jakby człowiek był zbudowany z miliardów małych ludzi) są bowiem podstawą, z której zbudowany jest czas, a w konsekwencji i Twoje życie.

Co wydarzy się w 2012 r.?

Gregg Braden – bestsellerowy autor New York Times’a – odkrył, że podobnie jak wszystko we wszechświecie, począwszy od pór roku a na życiu każdego żywego organizmu kończąc, cały świat działa w powtarzających się cyklach. I w grudniu 2012 roku jeden z takich cykli zatoczy swe koło. Będzie to o tyle niezwykłe wydarzenie, że ma ono miejsce raz na 5125 lat. Pozostaje pytanie, co to oznacza dla ludzkości?

Nadchodzi pora zmian

Czas Fraktalny to wynik trwających ponad dwadzieścia lat badań i osobistej podróży mającej na celu zrozumienie powtarzających się cyklów życia, miłości i wojny. Jeśli od zawsze szukasz odpowiedzi na pytania: „Czy historia się powtarza?”, „W jaki sposób przyszłość łączy się z przeszłością?”, „Co Cię czeka u schyłku 2012 roku?” oraz przede wszystkim „Kiedy nastąpią kluczowe zmiany w Twoim życiu?” docenisz niniejszą książkę.

Poznaj swoje przeznaczenie

Poznaj 6 kodów czasu i wykorzystaj je do odkodowania swoich własnych cykli. Dowiedz się, jak matematycznie obliczyć dowolne wydarzenie, jakie Ci się przytrafi. Poznaj wzór na przyszłość, wykorzystaj go i poznaj swe przeznaczenie.

Każde wydarzenie z przyszłości już od dziś możesz obliczyć według prostego wzoru. Poznaj go!

 
rok wydania2010
liczba stron272
wymiary14,5 x 20.5 cm
oprawamiękka
ISBN 978-83-7377-389-9;