+22 813 88 68
Żyć w rodzinie i przetrwać

Żyć w rodzinie i przetrwać

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

Jeśli myślicie, że są sprawy, do których nie da się podejść z humorem – mylicie się! Słynny psychoterapeuta Robin Skynner i nie mniej słynny komik John Cleese z wdziękiem dowodzą, że nie ma problemu bez rozwiązania, a rozwiązanie najczęściej znajduje się... tuż pod ręką. Żyć w rodzinie i przetrwać to znakomita lektura nie tylko dla tych, którzy potrzebują skutecznej porady, ale także dla tych, którzy po prostu lubią dobrą, skrzącą się dowcipem literaturę. Ta książka sprawi, że świat wraz z zamieszkującymi go sześcioma...
34.90zł 30.99zł
   Pin it

Jeśli myślicie, że są sprawy, do których nie da się podejść z humorem  mylicie się! Słynny psychoterapeuta Robin Skynner i nie mniej słynny komik John Cleese z wdziękiem dowodzą, że nie ma problemu bez rozwiązania, a rozwiązanie najczęściej znajduje się... tuż pod ręką. Żyć w rodzinie i przetrwać to znakomita lektura nie tylko dla tych, którzy potrzebują skutecznej porady, ale także dla tych, którzy po prostu lubią dobrą, skrzącą się dowcipem literaturę.
Ta książka sprawi, że świat wraz z zamieszkującymi go sześcioma miliardami człekokształtnych oraz nasza własna rodzina dadzą się znieść!

John Cleese uczestniczył w  terapii grupowej w Instytucie Skynnera w połowie lat siedemdziesiątych. Był tak zachwycony tym, czego doświadczył, że zapragnął przekazać to szerszej publiczności. I tak powstały dwa popularne poradniki psychologiczne: Żyć w rodzinie i przetrwać i Żyć w tym świecie i przetrwać.


...przekonywujący dowód, że o poważnych sprawach pisać można z humorem i bez naukowego zadęcia.

"Gazeta Wyborcza"

Robin Skynner (19222000) brytyjski psychiatra, pionier techniki grupowej i terapii rodzinnej. Współuczestniczył w zakładaniu Instytutu Analizy Grupowej oraz Instytutu Rodzinnej Terapii.

John Cleese (1939) – angielski aktor komediowy, członek grupy Monty Pythona. Zagrał w filmach: Jak w zegarku, Wyścig szczurów, Will & Grace, W 80 dni dookoła świata, Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia oraz w ekranizacji Harry'ego Pottera.

  ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

autorRobin Skynner, John Cleese
rok wydaniaWarszawa 2012, wyd. 4
liczba stron392
wymiary13,5 x 21 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-638-3
tłumaczAnna Dodziuk

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: