+22 813 88 68
Wywieranie wpływu

Wywieranie wpływu

Wydawnictwo: GWP

Dostępność: W magazynie

Jest wiele spraw w życiu, na które chcemy mieć wpływ. Zależy nam na dobrych relacjach z ludźmi, osiąganiu wyników w pracy, tworzeniu dobrych związków – słowem, na sukcesie w życiu zawodowym i osobistym. Sztuki świadomego wywierania wpływu na ludzi można się nauczyć. Autorka książki proponuje nam proste ćwiczenia, dzięki którym będziemy umieli wprowadzić w życie zasady skutecznego oddziaływania na innych i zrealizować własne potrzeby. „Jedną z najważniejszych zalet koncepcji przedstawianej w książce jest jej elastyczność....
39.90zł 35.99zł
   Pin it

Jest wiele spraw w życiu, na które chcemy mieć wpływ. Zależy nam na dobrych relacjach z ludźmi, osiąganiu wyników w pracy, tworzeniu dobrych związków – słowem, na sukcesie w życiu zawodowym i osobistym. Sztuki świadomego wywierania wpływu na ludzi można się nauczyć. Autorka książki proponuje nam proste ćwiczenia, dzięki którym będziemy umieli wprowadzić w życie zasady skutecznego oddziaływania na innych i zrealizować własne potrzeby.
„Jedną z najważniejszych zalet koncepcji przedstawianej w książce jest jej elastyczność. Wiedzę tę można wykorzystać w różnych sytuacjach: w życiu osobistym i zawodowym, w komunikacji bezpośredniej, telefonicznej i pisemnej”.
Trenerzy Polsko-Amerykańskiego Instytutu Zarządzania

                                     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorKim Barnes
rok wydaniaGdańsk 2011
liczba stron160
wymiary24,0 x 17,0 cm
oprawatwarda
ISBN978-83-7489-338-1