+22 813 88 68
Wybrane zagadnienia duchowości. Perspektywa psychologiczna.

Wybrane zagadnienia duchowości. Perspektywa psychologiczna.

Wydawnictwo: Mantis

Dostępność: W magazynie

W niniejszej pracy zostały zebrane informacje dotyczące wybranych, niekonwencjonalnych koncepcji duchowej istoty człowieka i związanych z nimi koncepcji psychiki ludzkiej. Jest w nich zawarty pogląd, że człowiek poza ciałem materialnym posiada ułożone hierarchicznie ciała niematerialne, umiejscowione w niematerialnej rzeczywistości. Psychika powiązana jest nie tylko z mózgiem, ale przede wszystkim z ciałami niematerialnymi. Na wyższych poziomach psychika jest bardziej doskonała, a świat jawi się jako jedność. Myśl ludzka jest konkretnym bytem ...
45.00zł 39.99zł
   Pin it

W niniejszej pracy zostały zebrane informacje dotyczące wybranych, niekonwencjonalnych koncepcji duchowej istoty człowieka i związanych z nimi koncepcji psychiki ludzkiej. Jest w nich zawarty pogląd, że człowiek poza ciałem materialnym posiada ułożone hierarchicznie ciała niematerialne, umiejscowione w niematerialnej rzeczywistości.
Psychika powiązana jest nie tylko z mózgiem, ale przede wszystkim z ciałami niematerialnymi. Na wyższych poziomach psychika jest bardziej doskonała, a świat jawi się jako jedność. Myśl ludzka jest konkretnym bytem niematerialnym, istniejącym poza umysłem jego twórcy, nazywanym myślokształtem.

                      ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorMaria Sokolik red.
rok wydania2006
liczba stron326
wymiary17 x 24 cm
oprawatwarda
ISBN83-918125-8-8