+22 813 88 68
Twoje dziecko pali. Możesz mu pomóc

Twoje dziecko pali. Możesz mu pomóc

Wydawnictwo: Betters

Dostępność: W magazynie

Autor bestsellera Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, który milionom palaczy na całym świecie od lat pomaga uwolnić się od nałogu, tym razem oferuje swoją pomoc rodzicom, zatroskanym o swoje dzieci, z których jedne zaczęły już palić, inne stoją przed tym zagrożeniem. Książka jest skierowana do rodziców, bo jeśli mają oni pomóc swoim dzieciom, to najpierw sami muszą zrozumieć, co sprawia, że ogromna większość palaczy dochodzi do wniosku, że bez papierosów nie są w stanie cieszyć się życiem i radzić sobie z codziennymi...
29.00zł 26.00zł
   Pin it

Autor bestsellera Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, który milionom palaczy na całym świecie od lat pomaga uwolnić się od nałogu, tym razem oferuje swoją pomoc rodzicom, zatroskanym o swoje dzieci, z których jedne zaczęły już palić, inne stoją przed tym zagrożeniem.
Książka jest skierowana do rodziców, bo jeśli mają oni pomóc swoim dzieciom, to najpierw sami muszą zrozumieć, co sprawia, że ogromna większość palaczy dochodzi do wniosku, że bez papierosów nie są w stanie cieszyć się życiem i radzić sobie z codziennymi problemami.
Allen Carr nie szokuje amputowanymi nogami, czarnymi płucami.. Uczciwie, z empatią przekonuje, że młodzi będą w stanie oprzeć się presji środowiska, reklamie i przekazowi medialnemu tylko, o ile zrozumieją i odrzucą fałszywe przekonania i mity nt palenia, o ile zrozumieją mechanizm działania „nikotynowej pułapki”. Używając racjonalnych, logicznych argumentów Allen Carr objaśnia ten mechanizm w swojej książce bardzo precyzyjnie.
Nie od dziś wiadomo, że proste, rzeczowe ustalenie faktów i nazwanie prawdy może mieć potężne, uzdrawiające działanie, czego cudowny wyraz znajdujemy w baśni Andersena Nowe szaty cesarza. Kiedy mowa o tych rzekomo bogatych szatach cesarza dziecko, szczere i bezinteresowne, natychmiast widzi oszustwo, i kończy tę mistyfikację jednym uczciwym zdaniem. Zobaczyć palenie takim, jakie jest naprawdę, nie przez pryzmat mitów i iluzji – oto, co oferuje Allen Carr i jedyne, co może uchronić nasze dzieci przed uzależnieniem.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorAllen Carr
rok wydaniaGrudzień 2012
liczba stron190
wymiary12.5x19.5cm
oprawamiękka
ISBN978-83-933833-4-4