+22 813 88 68
Sukces pisany szminką

Sukces pisany szminką

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

Książka Sukces pisany szminkąnapisana przez kobietę sukcesu - to odpowiedź na potrzeby nowej generacji kobiet. Kobiet śmiało patrzących w przyszłość, zdobywających obszary wcześniej dla nich niedostępne a także dla tych, które przymierzają się do zmiany, jednocześnie się jej obawiając. To książka, która ma inspirować, podsuwać pomysły na realizację odważnych planów biznesowych i życiowych, zarazem odpowiadająca na pytania - jak zacząć, i jakie podjąć działania by osiągnąć sukces. Książka podzielona jest na trzy...
29.90zł 26.99zł
   Pin it

Książka Sukces pisany szminkąnapisana przez kobietę sukcesu - to odpowiedź na potrzeby nowej generacji kobiet. Kobiet śmiało patrzących w przyszłość, zdobywających obszary wcześniej dla nich niedostępne a także dla tych, które przymierzają się do zmiany, jednocześnie się jej obawiając. To książka, która ma inspirować, podsuwać pomysły na realizację odważnych planów biznesowych i życiowych, zarazem odpowiadająca na pytania - jak zacząć, i jakie podjąć działania by osiągnąć sukces.

Książka podzielona jest na trzy części:

Osobisty Biznes Plan. To część biznesowa, bardzo praktyczna, opisująca wszelkiego rodzaju narzędzia, które mogą pomóc nam w osiągnięciu sukcesu, czy to prowadząc własną firmę, czy też pnąc się po szczeblach kariery w korporacji.

Inspiracje - W tej części wybitni specjaliści w danych obszarach biznesu odpowiadają na pytania w jaki sposób, przy użyciu jakich technik i narzędzi efektywnie negocjować, budować sieć kontaktów biznesowych, występować publicznie, zarządzać sobą w czasie i wywierać wpływ na otoczenie.

Przebudzenie - to część osobista, w której Autorka opisuje własną, wcale niełatwą drogę do realizacji marzeń.


Olga Kozierowska

Jest twórcą pierwszego w Polsce programu radiowego promującego i wspierającego przedsiębiorczość kobiet, emitowanego w Radio PiN. Inspiratorka cyklu spotkań biznesowo-networkingowych dla kobiet biznesu, edukacyjnych konferencji oraz konkursu Sukces Pisany Szminką - Bizneswoman Roku. Autorka biznesowego portalu dedykowanego kobietom pod tym samym tytułem. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie zdobyte na rynkach europejskich - region środkowej i południowo-wschodniej Europy, odpowiedzialność za 14 krajów. Pracowała m.in. w GeoPost Group (Holding należący do Poczty Francuskiej) w DPD Polska, Unilever Polska, Videowall, Welbilt UK i Holenderskich Liniach Lotniczych KLM. Od 2003 roku na stanowiskach menedżerskich.

Z ciekawostek - muzyk instrumentalista.

Zdobyte nagrody i wyróżnienia: Wizjoner Marketingowy 2005 - ogólnopolski konkurs Informedia Polska, Europroduct 2004 i 2006 - kampanie marketingowe i akcje CSR, Złota Strzała 2006 - wyróżnienie w kategorii Promocja B2B, Kobiece Oblicze Sukcesu 2006 - ogólnopolski konkurs Multibank, Protony 2007 - druga nagroda. World Mail Awards 2008 i Quality Awards 2008.

    ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorOlga Kozierowska
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron184
wymiary16,5 x 21 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-208-0