+22 813 88 68
Sukces jest dla ciebie

Sukces jest dla ciebie

Wydawnictwo: Virgo

Dostępność: W magazynie

Sukces to manifestacja mocy, jaka za nim stoi – pisze dr David R. Hawkins i zachęca do... życzliwości, która jest gwarantowaną, choć nieczęsto uczęszczaną drogą do bycia człowiekiem sukcesu. Do bycia człowiekiem przede wszystkim – człowiekiem z lwim sercem na dłoni. W przepysznym mercedesie. I starych trampkach albo na boso – jeśli ktoś lubi. Człowiek sukcesu nie boi się konkurencji ani ocen, bo doskonale zna tajemniczego klienta, którym jest ludzka natura. Wie, że sukces jest czymś, co się wydarza „na zewnątrz” na skutek...
45.00zł 41.00zł
   Pin it

Sukces to manifestacja mocy, jaka za nim stoi – pisze dr David R. Hawkins i zachęca do... życzliwości, która jest gwarantowaną, choć nieczęsto uczęszczaną drogą do bycia człowiekiem sukcesu. Do bycia człowiekiem przede wszystkim – człowiekiem z lwim sercem na dłoni. W przepysznym mercedesie. I starych trampkach albo na boso – jeśli ktoś lubi.

Człowiek sukcesu nie boi się konkurencji ani ocen, bo doskonale zna tajemniczego klienta, którym jest ludzka natura. Wie, że sukces jest czymś, co się wydarza „na zewnątrz” na skutek tego, co się wydarzyło „wewnątrz” i że: wzmacniamy w sobie dokładnie to, co wzmacniamy w innych. Dlatego właśnie człowiek sukcesu jest promotorem wszystkiego, co służy ekspansji potencjału ludzkiego. Wszystkiego, co niesie radość, miłość i pokój. Człowiek ten staje się tym, co zrozumiał o byciu – i to właśnie przynosi mu sukces!

autorDawid R. Hawkins
rok wydaniaWarszawa; 2017
liczba stron226
wymiary15 x 22,5 cm
oprawatwarda
ISBN978-83-65400-11-6
tłumaczKaarzyna Emilia Bogdan