+22 813 88 68
Starzeć się pięknie

Starzeć się pięknie

Wydawnictwo: W drodze

Dostępność: W magazynie

Cenna i ciekawa książka burząca współczesne stereotypy związane ze starością, odkrywająca cnoty trzeciego wieku, które trzeba pielęgnować znacznie wcześniej.Stojąc u progu jesieni, odwracam się i wykrzykuję dobrą nowinę: to może być najbardziej twórcza z pór roku, najprzyjemniejsza. Można patrzyć wprost w niezwykłe słońce. Oświetla ono waszą twarz, waszą ostateczną twarz. Lepiej widać w nim zmarszczki, oczywiście, lecz od was samych będzie zależeć, czy będą to zmarszczki spowodowane strachem, czy śmiechem.A one nie są do siebie...
21.00zł 19.09zł
   Pin it

Cenna i ciekawa książka burząca współczesne stereotypy związane ze starością, odkrywająca cnoty trzeciego wieku, które trzeba pielęgnować znacznie wcześniej.

Stojąc u progu jesieni, odwracam się i wykrzykuję dobrą nowinę: to może być najbardziej twórcza z pór roku, najprzyjemniejsza. Można patrzyć wprost w niezwykłe słońce. Oświetla ono waszą twarz, waszą ostateczną twarz. Lepiej widać w nim zmarszczki, oczywiście, lecz od was samych będzie zależeć, czy będą to zmarszczki spowodowane strachem, czy śmiechem.
A one nie są do siebie podobne.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorJean-Pierre Dubois-Dumée
rok wydania2004
liczba stron128
wymiary12, 3x 19,5 cm
oprawabroszurował
ISBN83-7033-517-9
tłumaczBeata Stefaniak
tytuł oryginałuVieillir sans devenir vieux