+22 813 88 68
Smak miłości

Smak miłości

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

Kochać znaczy uwolnić się wszystkich trucizn, a wtedy można dostrzec, jak stopniowo rozkwita w nas nowa jakość miłości. Czym jest miłość? W tej oryginalnej i inspirującej książce Osho? jeden z najbardziej rewolucyjnych, współczesnych myślicieli ? kwestionuje nasze nawykowe myślenie o miłości. Otwiera możliwość doświadczania miłości, która jest stanem naturalnym, niosącym spełnienie oraz wolnym od chęci posiadania i zazdrości. Osho w charakterystyczny dla siebie sposób posługuje się dowcipem, humorem...
27.30zł
   Pin it

Kochać znaczy uwolnić się wszystkich trucizn, a wtedy można dostrzec, jak stopniowo rozkwita w nas nowa jakość miłości.

Czym jest miłość? W tej oryginalnej i inspirującej książce Osho? jeden z najbardziej rewolucyjnych, współczesnych myślicieli ? kwestionuje nasze nawykowe myślenie o miłości. Otwiera możliwość doświadczania miłości, która jest stanem naturalnym, niosącym spełnienie oraz wolnym od chęci posiadania i zazdrości.
Osho w charakterystyczny dla siebie sposób posługuje się dowcipem, humorem i wglądem, by przydać nam odwagi do odrzucenia zaburzonych wzorców relacyjnych, które przejęliśmy od innych ludzi. Zachęca też do ponownego odkrycia sensu miłości do siebie samego.

?Kiedy staniesz się gotowy do zbadania przestrzeni miłości, przekonasz się że jesteś napełniony ogromną ilością nieprawdziwych przekonań na temat miłości. W rezultacie nie jesteś w stanie oddzielić prawdy od fałszu?.

Osho odpowiada wielu osobom, które pytają go o miłość. Ukazuje przy tym nowe drogi kochania, na których doznasz przemiany i będziesz kontaktował się z ludźmi w nowy sposób. Oznacza to:
* Miłość bez lgnięcia
* Oswobodzenie się od lęku przed samotnością
* Bycie w pełni obecnym w swoich relacjach
* Utrzymywanie miłości w stanie świeżości i ożywienia
* Bycie partnerem życiowym, który stwarza możliwość wzrostu i rozwoju
* Poddanie ego, dzięki czemu możesz poddać się miłości

Książka inspiruje do spojrzenia na miłość w nowy sposób i do doświadczenia prawdziwej radości dzielenia się nią.


Miłość musi być w twoim życiu czymś realnym, a nie rodzajem poematu lub marzenia.
Musi się urzeczywistnić. Nigdy nie jest za późno, by po raz pierwszy doświadczyć miłości.
Naucz się kochać. Niewiele osób potrafi to robić. Wszyscy ludzie wiedzą, że miłość jest potrzebna, wiedzą że bez miłości życie pozbawione jest znaczenia, nie wiedzą jednak, w jaki sposób kochać.
Cokolwiek robią w imię miłości, nie jest to prawdziwą miłością. Mieszają oni miłość z wieloma innymi stanami, jak zazdrość, złość, nienawiść, chęć posiadania, dominacja, egocentryzm.
Wszystkie te trujące uczucia niszczą nektar miłości.

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

podtytułJak kochać świadomie i bez lęku
autorOsho
rok wydaniaWarszawa 2011
liczba stron232
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-280-6
tłumaczPaweł Karpowicz
tytuł oryginałuBeing in Love

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: