+22 813 88 68
Siedem duchowych praw sukcesu

Siedem duchowych praw sukcesu

Wydawnictwo: Medium

Dostępność: W magazynie

Deepak Chopra , twórca nowych teorii z zakresu medycyny ducha i ciała oraz wewnętrznego rozwoju człowieka, jest autorem jedenastu bestsellerów, przetłumaczonych na dwadzieścia pięć języków (m.in. wydana w Polsce książka Zdrowie doskonale), oraz wielu programów audiowizualnych propagujących zdrowe i pomyślne życie. Prowadzi wykłady w obu Amerykach, w Indiach, w Europie, w Japonii i w Australii. W książce Siedem duchowych praw sukcesu Deepak Chopra obala mit o tym, że sukces osiąga się dzięki ciężkiej pracy, czynieniu wielkich planów...
23.50zł
   Pin it

Deepak Chopra , twórca nowych teorii z zakresu medycyny ducha i ciała oraz wewnętrznego rozwoju człowieka, jest autorem jedenastu bestsellerów, przetłumaczonych na dwadzieścia pięć języków (m.in. wydana w Polsce książka Zdrowie doskonale), oraz wielu programów audiowizualnych propagujących zdrowe i pomyślne życie. Prowadzi wykłady w obu Amerykach, w Indiach, w Europie, w Japonii i w Australii.

W książce Siedem duchowych praw sukcesu Deepak Chopra obala mit o tym, że sukces osiąga się dzięki ciężkiej pracy, czynieniu wielkich planów i realizowaniu własnych ambicji. Autor twierdzi, że gdy tylko zrozumiemy naszą wewnętrzną naturę i nauczymy się żyć w harmonii z prawami naturalnymi, wówczas łatwo i bez wysiłku zyskamy dobre samopoczucie, zdobędziemy życiową energię i entuzjazm, a także doświadczymy radości płynącej z udanych związków z ludźmi oraz satysfakcji materialnej.

OPIS ZE STRONY INTERNETOWEJ WYDAWCY

autorDeepak Chopra
liczba stron112
wymiary125 x 195 mm
oprawatwarda
ISBN83-86755-48-2
tłumaczAnna Łobocka-Oleksowicz
tytuł oryginałuThe Seven Spiritual Laws of Success