+22 813 88 68
Seks. Teoria i praktyka

Seks. Teoria i praktyka

Wydawnictwo: Edipresse Polska SA

Dostępność: W magazynie

Bardzo ciekawa książka o problemach związanych z seksualnością. "Seks. Teoria i praktyka" to unikalne, lekkie połączenie wypowiedzi, dwóch skrajnych osobowości - Hanny Bakuły, znanej malarki i pisarki, i profesora seksuologii, Zbigniewa Izdebskiego. To rozmowa o wszystkim, co dotyczy sfery seksu. Często wiedza, wynikająca z badań naukowych wybitnego profesora nie pokrywa się z tą z doświadczeń osobistych malarki - portrecistki oraz zwierzeń jej modeli. Autorzy - Hanna Bakuła i prof. Zbigniew Izdebski przeprowadzili w czerwcu 2016 r. w pałacu w...
49.90zł 47.50zł
   Pin it

Bardzo ciekawa książka o problemach związanych z seksualnością.

"Seks. Teoria i praktyka" to unikalne, lekkie połączenie wypowiedzi, dwóch skrajnych osobowości - Hanny Bakuły, znanej malarki i pisarki, i profesora seksuologii, Zbigniewa Izdebskiego.

To rozmowa o wszystkim, co dotyczy sfery seksu. Często wiedza, wynikająca z badań naukowych wybitnego profesora nie pokrywa się z tą z doświadczeń osobistych malarki - portrecistki oraz zwierzeń jej modeli.

Autorzy - Hanna Bakuła i prof. Zbigniew Izdebski przeprowadzili w czerwcu 2016 r. w pałacu w Radziejowicach szereg rozmów, których zapisem jest ta ksiązka. .

autorHanna Bakuła, Zbigniew Izdebski
rok wydaniaWarszawa 2017
liczba stron216
wymiary14.8 x 21 cm
oprawatwarda
ISBN9788379454303