+22 813 88 68
Samouzdrawianie i praca ze snami

Samouzdrawianie i praca ze snami

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Dostępność: W magazynie

Sny są jak system wczesnego ostrzegania: wskazują zagrożenia i przeszkody na naszej drodze życia, niosą informację o stanie zdrowia i kondycji organizmu, mogą zawierać podpowiedzi rozwiązania w wielu ważnych sprawach. Aby pracować ze snami i korzystać z całej skarbnicy, jaką udostępnia nam nasza nieświadomość potrzebujemy technik służących programowaniu i odczytywaniu snów, a nierzadko odkodowywania zawartych w nich treści symbolicznych. Zestaw technik, opisy sesji oraz przykłady pracy terapeutycznej ze snami to absolutny atut tej książki. Zamieszczone tu...
24.90zł 18.90zł
   Pin it

Sny są jak system wczesnego ostrzegania: wskazują zagrożenia i przeszkody na naszej drodze życia, niosą informację o stanie zdrowia i kondycji organizmu, mogą zawierać podpowiedzi rozwiązania w wielu ważnych sprawach.
Aby pracować ze snami i korzystać z całej skarbnicy, jaką udostępnia nam nasza nieświadomość potrzebujemy technik służących programowaniu i odczytywaniu snów, a nierzadko odkodowywania zawartych w nich treści symbolicznych.
Zestaw technik, opisy sesji oraz przykłady pracy terapeutycznej ze snami to absolutny atut tej książki. Zamieszczone tu opisy ćwiczeń i medytacji mogą być wykorzystane zarówno jako narzędzie pracy z klientem, jak również do indywidualnego rozwoju.

autorMateusz Wiszniewski
rok wydaniaBiałystok 2006
liczba stron185
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN83-88351-64-8