+22 813 88 68
Samotna mama i seks. Jak się umawiać, przyjaźnić, budować związki

Samotna mama i seks. Jak się umawiać, przyjaźnić, budować związki

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

Dobra wiadomość dla samotnych matek. Wasze życie seksualne i uczuciowe nie musi być już zamkniętym rozdziałem! Sharon McKenna w swoim przystępnym i pełnym humoru przewodniku, wprowadza samotne mamy na nowo w świat randek i erotycznych uniesień. Pomaga odkryć i zrozumieć nowe potrzeby kobiety oraz udziela wielu praktycznych rad, jak między przewijaniem, zakupami, biurem i wywiadówką znaleźć czas i energię, by na nowo zbudować życie uczuciowe. Ale to nie tylko instrukcja, gdzie znaleźć i jak szukać odpowiedniego partnera. Ta książka pomaga radyklanie zmienić...
19.90zł 17.99zł
   Pin it

Dobra wiadomość dla samotnych matek. Wasze życie seksualne i uczuciowe nie musi być już zamkniętym rozdziałem!
Sharon McKenna w swoim przystępnym i pełnym humoru przewodniku, wprowadza samotne mamy na nowo w świat randek i erotycznych uniesień. Pomaga odkryć i zrozumieć nowe potrzeby kobiety oraz udziela wielu praktycznych rad, jak między przewijaniem, zakupami, biurem i wywiadówką znaleźć czas i energię, by na nowo zbudować życie uczuciowe.
Ale to nie tylko instrukcja, gdzie znaleźć i jak szukać odpowiedniego partnera. Ta książka pomaga radyklanie zmienić spojrzenie na samotne macierzyństwo, uczy jak radzić sobie z kompleksami i trudnościami. Pozwala niedocenianej i przytłoczonej obowiązkami mamie odkryć na nowo wszystkie uroki kobiecości wzbogacone o mądrość macierzyństwa i doświadczenie życiowe.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorSharon McKenna
rok wydaniamaj 2008
liczba stron208
wymiary12,5 x 19,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-027-7
tłumaczMagdalena Budzińska