+22 813 88 68
Recenzowanie prac naukowych w psychologii

Recenzowanie prac naukowych w psychologii

Wydawnictwo: Paradygmat

Dostępność: W magazynie

  Wydawnictwo PARADYGMAT publikuje książki naukowe i popularnonaukowe z dziedziny psychologii. Naszym celem jest udostępnianie czytelnikom dorobku i najnowszych osiągnięć tej dyscypliny nauki do wykorzystania ich w pracy zawodowej: działalności naukowo-badawczej, edukacji studentów i uczestników szkoleń, udzielaniu profesjonalnej pomocy psychologicznej. Pozostawiając upowszechnianie psychologicznych zaleceń „jak żyć” innym, pragniemy popularyzować psychologiczną wiedzę opartą na danych naukowych. Chcemy również wnieść pewien...
29.40zł 23.50zł
   Pin it
 

Wydawnictwo PARADYGMAT publikuje książki naukowe i popularnonaukowe z dziedziny psychologii. Naszym celem jest udostępnianie czytelnikom dorobku i najnowszych osiągnięć tej dyscypliny nauki do wykorzystania ich w pracy zawodowej: działalności naukowo-badawczej, edukacji studentów i uczestników szkoleń, udzielaniu profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Pozostawiając upowszechnianie psychologicznych zaleceń „jak żyć” innym, pragniemy popularyzować psychologiczną wiedzę opartą na danych naukowych.

Chcemy również wnieść pewien wkład w paradygmat języka polskiej psychologii – uczestnicząc we współpracy z ekspertami w tworzeniu standardów terminologicznych i przykładając szczególną wagę do opracowania redakcyjnego publikacji w trosce o poprawność językową oraz czytelność zawartych w nich treści.

Wydawnictwo PARADYGMAT powstało w 2008 roku w Warszawie. Powołała je do życia Fundacja Altkom Akademia, działająca przy Altkom Akademii – największej polskiej firmie prowadzącej edukację informatyczną i biznesową.

                              ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorRoberta J. Sternberga
rok wydania2011
liczba stron121
wymiary15 × 23 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-61269-08-3
tłumaczTeresa Szustrowa
tytuł oryginałuReviewing scientific works in psychology